• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

funkcja negocjacji za diamenty

Tajniakos

Paladyn
Po wejściu w okno turniejowe pojawiła się opcja negocjacji jedynie za diamenty, pomimo posiadanej wystarczającej ilości surowców. Pomógł powrót do miasta. Zgłaszam ponieważ błąd jako taki wystąpił kilkukrotnie.
Serwer - Felyndral
Przeglądarka - Chrome
65070943nBn.jpg
65070944bWs.jpg
 

DeletedUser3332

Guest
I weź tu człowieku nie zaznacz opcji potwierdzania, poszłoby tych diamentów od groma, bo klikam turnieje w dość dużym tempie :D
 

Tajniakos

Paladyn
Z reguły w turnieju walczę wojskiem. W tym przypadku musiałem się śpieszyć ponieważ pod koniec turnieju wylosowałem zadanie rozwiąż 10 konfliktów na mapie LUB 50 w turnieju. Na mapie niestety prowincje się już skończyły i pozostało mi jedynie zrobić 50 prowincji w turnieju. Wspomagałem się z lekka ucztami a tu taki suprajsik :)
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
@tajniakos jesteś pewny że niczego ci nie brakowało, może po prostu źle zadziałał lub nie zadziałał czerwony wskaźnik a jednak jakieś braki były.

Możesz podać dokładny czas kiedy to było robione, jak mi go podasz to mogę sprawdzić w dziennikach gry czy faktycznie niczego nie brakowało.
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
@tajniakos jesteś pewny że niczego ci nie brakowało, może po prostu źle zadziałał lub nie zadziałał czerwony wskaźnik a jednak jakieś braki były.
@jarq powrót do mapy rozwiązał problem i po ponownym wejściu w prowincję turniejową opcja negocjacji była już dostępna.
Możesz podać dokładny czas kiedy to było robione, jak mi go podasz to mogę sprawdzić w dziennikach gry czy faktycznie niczego nie brakowało.
Skrina zrobiłem dokładnie o godz.21:06 oraz 21:09
 

KociMord

Zwiadowca
jesteś pewny że niczego ci nie brakowało, może po prostu źle zadziałał lub nie zadziałał czerwony wskaźnik a jednak jakieś braki były.

Możesz podać dokładny czas kiedy to było robione, jak mi go podasz to mogę sprawdzić w dziennikach gry czy faktycznie niczego nie brakowało.
z moich obserwacji wynika, że taki błąd występuje jeśli brakuje czegoś w momencie wejścia na dzielnicę turniejową - i w tym czasie ktoś zdejmie ofkę uzupełniającą surkę
może tutaj chodzić o podobny przypadek, ale może to coś podpowie
 
Do góry