• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Górskie Hale - nieprawidłowa populacja

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser728
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser728

Guest
Rozbudowałem Górskie Hale na poziom 7, co skutkować miało 1000 dodatkowej populacji, po rozbudowie zyskałem jedynie 110 dodatkowej populacji. Nie zbudowałem nic innego co by mogło pochłonąć aż taką ilość, także nie pozostało nic innego jak zgłosić błąd.

Nick w grze taki sam jak na forum, świat 1 Arendyll
 

artur87

Rycerz
Zyskałeś zatem jak najbardziej poprawną ilość populacji. Zwiększyła się z 1000 do 1110, czyli o 110. Spójrz na naszą Wiki - znajdziesz tutaj m. in. korzyści z rozbudowy Górskich Hal do wyższego poziomu.
 

DeletedUser728

Guest
No to trzeba zmienić opis :) a nie kolejny poziom - 1110 dodatkowej populacji. To jest wprowadzanie w błąd. Dzięki za odpowiedz
 

DeletedUser1199

Guest
EseLeM -> rozbudowałeś Górskie Hale już na 7 poziom co nie zajmuje dnia czy tygodnia tylko kilka miesięcy. Dopiero teraz zorientowałeś się że liczba populacji podawana jest całościowo a nie przyrostowo? Mogłeś już to spokojnie wywnioskować po poprzednich rozbudowach, wystarczyło dobrze się przyjrzeć.
Opis jest dobry, wydaję mi się że to kwestia jego zrozumienia. Szukacie dziury w całym tam gdzie nie ma takiej potrzeby. Jest dużo rzeczy do poprawy, dlatego te które działają prawidłowo lepiej zostawić w spokoju :)
 

DeletedUser728

Guest
fizo12 -> No teraz to się rzuciło w oczy jak nic innego nie buduje :) A zmiana opisu nie zepsuje gry :)
 

DeletedUser1199

Guest
Zepsuć nie zepsuje, ale czy coś zmieni? To tak jak z alkoholem: jeden gustuje w winie półsłodkim, drugi w wytrawnym, ale efekt spożycia jest zawsze taki sam. Czy populacja w Górskich Halach będzie wyświetlana całościowo jak do tej pory, czy różnicowo - tak jak Pan chce -> nie ma to znaczenia, byleby umieć tą wartość poprawnie zinterpretować. Systemu to nie usprawni, bo to będzie tylko inny rodzaj zapisu tego samego czynnika, takie jest moje zdanie. :)
 
Do góry