• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Głosowanie na najlepszą nazwę nowego serwera!!!

  • Rozpoczynający wątek Avilon
  • Data rozpoczęcia

Która nazwa serwera jest najlepsza?


  • W sumie głosujących
    106
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Zapraszamy na głosowanie! Każdy może oddać tylko jeden głos!


Nagrody:


- Nazwa serwera z największą liczbą głosów warta jest 1000 Diamentów

- Nazwa serwera z drugim wynikiem warta jest 700 Diamentów

- Nazwa serwera z trzecim wynikiem warta jest 300 Diamentów

Bardzo proszę o nie spamowanie w tym temacie.
Głosowanie tylko poprzez ankietę, można komentować nazwy- zachęcamy do wyrażania opinii.

Posty typu "+1 dla....", "głosuję na ...." będą usuwane

Zasady konkursu dostępne w tym wątku.
 

DeletedUser

Guest
Propozycja Funland, Szuflandia i YANTA zostały usunięte z listy ze względu na użycie nazw chronionych

Proszę nie używać nazw chronionych (prawa autorskie) np. nazw firm lub nazw z filmów lub innych gier.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
O dziękuję, rzeczywiście, moje niedopatrzenie, przepraszam.
 

DeletedUser

Guest
Proszę nie tworzyć nowych kont specjalnie pod to glosowanie, wyniki zostaną zweryfikowane, proszę o postawę fair play.
 

Mikekun

Rozbójnik
Według mnie nazwa nowego serwera zawsze powinna odnosić się do miejsca albo kontynentu który występuje w świecie fantastyki. Np, można byłoby brać nazwy serwerów z początkowo kontynentów World of Warcaft, przy pełnym porozumieniu stron aby nie złamać ustaw dotyczących praw autorskich.
 

DeletedUser

Guest
Firma na to nie pójdzie, Elvenar i WOW to zupełnie inna bajka, inne realium, które tu nie pasuje.
 

DeletedUser

Guest
Przykro mi, nazwy można było dodawać do 5 listopada.
 

DeletedUser

Guest
Przykro mi, nazwy można było dodawać do 5 listopada.
okej dziękuję za odpowiedź , ale wpadłem na pomysł że może na dzień 6 grudnia czyli Sw. Mikołaja podarowali byscie w prezencie każdemu graczowi 250 diamentów ? jako taki prezent na mikołaja
 

DeletedUser

Guest
Podarować nam nie wolno, ale może zrobimy kolejny konkurs? Zobaczymy.
 

Deleted User - 34008

Guest
Mam kilka uwag.
1. Moim zdaniem nazwa "szuflandia" nie jest nazwą chronioną. Jest to taki sam słowotwór jak każda inna nazwa w tym konkursie, tyle że w języku polskim a nie elfim. Żadne prawo go nie chroni, a w całej Polsce firm i punktów usługowych z taką nazwą jest setki.
Jeśli wziąć pod uwagę, ze użyto go w filmie, to tak samo można potraktować każdą inną nazwę z tego konkursu, bo język elfów został od podstaw stworzony na potrzeby książek.
2. Weryfikacja i usuwanie nazw powinno być zakończone przed rozpoczęciem głosowania, a nie wtedy gdy już oddano na te nazwy głosy. I w związku z tym...
3. Mam nadzieję, że osoby które oddały głosy na usunięte nazwy, będą mogły oddać głos ponownie.
 

DeletedUser

Guest
Oczywiście, osoby które oddały głos na usunięte nazwy mogą oddawać głos ponownie, wiele już tak zrobiło. Jest to niedopatrzenie z mojej strony, przepraszam. Będziemy weryfikować na przyszłość takie rzeczy przed rozpoczęciem głosowania.
 

DeletedUser

Guest
Proszę osoby z pierwszych trzech miejsc o zgłoszenie się do Reynevana po odbiór diamentów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry