• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gazetka Społecznościowa

Tajniakos

Paladyn
Szósty Nr naszej gazetki jest już gotowy :)

Obecny numer w całości poświęcony jest turniejom. Turniejowe ABC powstało dzięki uprzejmości @chris07070707 ,który wraz z innymi graczami włożyli dużo pracy i czasu aby mógł się pojawić :) Zachęcamy do czytania :)
Tak jak za każdym razem zamieszczamy gazetkę w dwóch formatach :) gazetowym oraz w PDF do pobrania na komputer.
Wystarczy kliknąć w odnośniki poniżej lub w sygnaturę moją lub @Nusion aby przenieść się na stronę na ,której jest zamieszczana nasza gazetka :)
Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej lektury :)

Format gazetkowy

Plik pdf do pobrania
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Chyba elvenar usuwa za użycie grafik z gry poza oficjalnymi kanałami komunikacji.
Może po prostu wstawiajcie na forum w jakiejś wersji postowej. Może wam zrobią osobny dział na to.
 

Koval92

Kapłan
Był nie do pobrania 6 kwietnia, został usunięty za prawa autorskie, więc nastąpił reupload
 
Ostatnia edycja:

AdamsObbl

Wędrowiec
404 Nie odnaleziono pliku
Podany plik nie został odnaleziony... (Prawdopodobnie plik wygasł z braku aktywności lub został usunięty przez właściciela.)
 

Załączniki

  • 2020-05-13_09-11.png
    2020-05-13_09-11.png
    36,7 KB · Wyświetlenia: 9

AdamsObbl

Wędrowiec
Sorcha, nie interesuje mnie powód, poznanie przyczyny nie jest rozwiązaniem problemu, gdyby był, nie pisałbym
to co chce uzyskać, to plik pdf, a nie bezużyteczną wiedzę na temat serwisu, którą idzie wydedukować samemu
tajniakos, dzięki wielkie :)
 
Ostatnia edycja:

Sorcha

Rycerz
Sorcha, nie interesuje mnie powód, poznanie przyczyny nie jest rozwiązaniem problemu, gdyby był, nie pisałbym
to co chce uzyskać, to plik pdf, a nie bezużyteczną wiedzę na temat serwisu, którą idzie wydedukować samemu
tajniakos, dzięki wielkie :)
@AdamsObbl pozwól, że się z tobą nie zgodzę. Poznanie przyczyny nie jest rozwiązaniem, ale pomaga zapobiec skutkowi (czasami). Jak masz flaka w oponie to może to być gwóźdź, który ja przebił, ale też może pęknąć z powodu ciśnienia (źle napompowana - za mocno), więc następnym razem albo musisz nie jeździć po gwoździach albo sprawdzać ciśnienie w oponach. Ale do rzeczy. plik, który chcesz ściągnąć jest na serwisie za który odpowiadają jacyś admini, a na to nie masz wpływu. Masz wpływ tylko na pliki, które tam sam wgrasz. Dostępność do ściągnięcia to już sprawa serwisu, jak ja z tego samego linku nie mam problemu w ściągnięciu, a teraz był problem to chyba wina serwisu, nie moja. Gazetkę lepiej mieć na dysku na wypadek braku Internetu rzadko się zdarza, ale jednak. Tak to jest już z plikami w chmurze.
 
Do góry