• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gazetka Społecznościowa

Tajniakos

Paladyn
Powoli rozpoczynam redagowanie piątego Świątecznego wydania naszej Gazetki Społecznościowej :)
Jeżeli macie jakieś swoje ulubione przepisy na dania wigilijne i chcieli byście podzielić się nimi z Innymi, to możecie wysłać mi je na PW :)
Najciekawsze z nich zamieszczę na łamach Nasz Elvenar :)
ok-adka-nr5e.jpg
 
Ostatnia edycja:

Tajniakos

Paladyn
Kochani niebawem ukaże się piąty już NR "Nasz Elvenar" Tym razem w Świątecznym Bożonarodzeniowym wydaniu :)
W dalszym Ciągu czekam na nadsyłanie Waszych propozycji na dania Wigilijne lub Świąteczne, którymi chcieli byście podzielić się na łamach naszej gazetki z innymi graczami :) Nie krępujcie się i wysyłajcie mi je na PW :) Dajcie innym poznać Wasze regionalne potrawy na te szczególne dla nas dni :)
 

Tajniakos

Paladyn
Piąty Świąteczny Nr naszej gazetki jest już gotowy :)
Jak zawsze w wersji gazetkowej oraz pdf do pobrania :)
Zachęcamy do czytania :)
Tak jak za każdym razem zamieszczamy gazetkę w dwóch formatach :) gazetowym oraz w PDF do pobrania na komputer.
Wystarczy kliknąć w odnośniki poniżej lub w sygnaturę moją lub @Nusion aby przenieść się na stronę na ,której jest zamieszczana nasza gazetka :)
Pozdrawiamy i życzymy przyjemnej lektury :)

ok-adka-nr5e.jpg
Gazetka
PDF
 
Ostatnia edycja:

Izabella600

Wędrowiec
@Nusion Jeżeli jest jeszcze choć jedna osoba, której podoba się ta gazetka tak jak Tobie, to właśnie dlatego warto to robić :) Jest mi naprawdę miło, że udaje mi się tą gazetką dać Wam odrobinkę radości :)
Oczywiście ,że jest jeszcze jedna osoba . Mnie sie baaaardzo ta gazetka podoba :) Pomysł miałeś wyśmienity .I tyle serca ❤️ w to wkładasz :) Brawo ! Czytam z ogromną przyjemnością :)
 
Do góry