• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Generic Quests - zapętlone zadania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3489
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za zmianą systemu zapętlonych zadań?

  • Tak to dobry pomysł ułatwiający grę i ograniczający zbędne klikanie.

  • Niech zostanie tak jak jest.

  • Jest mi to obojętnie, nie robię tych zadań


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser3489

Guest
Witam,


Chciałem zaproponować zmianę w 23 (od rozdziału krasnoludów) zapętlonych zadaniach, a konkretnie aby ich kończenie i zbieranie potrzebnych "rzeczy" wyglądało tak jak to ma miejsce w Przygodach Bractw. To jest bardzo dobre rozwiązanie. Może być wprowadzone ograniczenie że jednocześnie można robić tylko jedno zadanie (w PB można jednocześnie zbierać wszystkie zadania). Zadania które są tylko jeden raz w danym rozdziale, a które można odrzucić mogłyby się pojawiać jak do tej pory a po ich zrobieniu/odrzuceniu znikały.
Proszę o opinię (konstruktywnie).

link do zadań o które mi chodzi: https://elvengems.com/quests/generic-quests/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
świetny pomysł - może w końcu coś bym z tego miał bo mi się nie chce przewijać

ale tak naprawdę:

Dałam na TAK chociaż od lat nie robię tych zadań. Ale wiem, że zwłaszcza w początkowych epokach są wręcz niezbędne żeby nabijać młotki i kasę :)
dałbym 50 diaxów by wywalić je permamentnie. Wkurza mnie ich wiszenie tam gdzie wiszą zadania do eventów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Izabella600

Wędrowiec
Też sie przychylam , bo takie klikanie przy przewijaniu jest bez sensu ( podobnie jak kiedys w Przygodzie było ) . Pamiętacie ile to niepotrzebnie czasu zabierało .
 

Nusion

Kapłan
Dałam na TAK chociaż od lat nie robię tych zadań. Ale wiem, że zwłaszcza w początkowych epokach są wręcz niezbędne żeby nabijać młotki i kasę :)
 
Do góry