• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Gildia] Prezentacja mojego Bractwa

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Fredek nie mogłeś zapraszać bo Tanek(chyba on) porobił ze wszystkich Towarzysza, a on nie może zapraszać
 

DeletedUser110

Guest
Mogłem, bo zaprosiłem Noremi ale potem się okazało, że Ona już jest w grupie 1
 

DeletedUser

Guest
Fredek anulowałem Ci rangę bo tym się zajmnie Demin jak dojdzie, a dałem Ci na ten jeden moment byś właśnie mógł zaprosić tam kogo chciałem bo mi się szukać nie chciało xd
 

DeletedUser

Guest
Pisałem mu na ten temat ;P
Może po prostu inaczej zrozumieliśmy moją wiadomość do niego i ja myślałem o jednym on zrozumiał drugie zdarza się
 

DeletedUser79

Guest
Macie jeszcze miejsca? Bo widzę 21/25 członków. Jakby było miejsce to proszę o zaproszenie :)
8436pkt - Deski, Zwoje, Magiczny Pył.
 

DeletedUser80

Guest
Twoja obecność u nas bardzo nas ucieszyła:)
Wszystkie 3 surowce są u nas deficytowe:)
 

DeletedUser234

Guest
Może ktoś do Żelusiów? Jest nas 14.
Btw. Może dało by radę żeby ktoś z JellyBeans miał za sąsiada kogoś z Żelusiów, wtedy moglibyśmy was zaopatrzyć w jedwab.
 

DeletedUser9

Guest
Jutro znajde troche czasu i bede wkoncu ogarnial sprawy u nas, poprosze Avilon o zamkniecie tego tematu.
Wtedy my JellyBeans jak i wy Zelusie, zalozmy osobne tematy jako juz normalna prezentacje wylacznie do 'podań' bo tutaj zrobil sie jeden wielki spam ;)

Dalej wszelkie sprawy bedziemy zalatwiac - my tzn glowna & akademia poprzez PW na forum lub w grze. Jutro tez skontaktuje sie z waszym liderem, ustalimy kilka szczegolow - miedzy innymi wspieranie sie poprzez sasiadow w obie strony.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry