• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gildie/Sojusze

  • Rozpoczynający wątek Strateger
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
Wysiłek pisania z pamięci to jak...hmm no własnie :D

Masz racje Tempus, ale gildie to gildie, wiec nie ma co dolaczac wszyscy bo wiadomo ze i tak znajda sie kolejne gildie itd itp
Ja np chcialbym zalozyc gildie z ludzmi ktorzy po prostu graja, chca sie udzielac, dobrze bawic i wzajemnie sobie pomagac. Jesli sa tacy chetni to zapraszam do mnie! :)
 

DeletedUser95

Guest
Heh moj blad,najpierw przeczytalem post Tempusa a potem dopiero obejrzalem filmik,wiec myslalem ze tylko nie bedzie prowizjii pomiedzy czlonkami gildii ktorzy sie juz odkryli.Mea culpa:oops:.I pomysl wstapienia do 1 gildii uwazam za bardzo fajny,w koncu jest nas tutaj chyba mniej niz 20 aktywnych forumowiczow,mozemy zebrac sie razem.Mam tez nadzieje ze szybko wprowadza czat w czasie rzeczywistym,bo rozmowa przez forum czy wysylanie listow jest dosc niewygodne.
 

DeletedUser

Guest
@ ulQuiorra
Myślę, że właśnie opisałeś większość aktywnych forumiarzy ;)
 

DeletedUser95

Guest
Racja,jezeli ktos polubil gierke na tyle ze udziela sie na forum to w grze raczej tez jest aktywny i chce handlowac,wspolpracowac i miejmy nadzieje w przyszlosi tez wojowac:).
 

DeletedUser80

Guest
ulQuiorra - pytanie do Ciebie, bo na bieżąco jesteś z testowym - czy wiadomo coś o ewentualnych ograniczeniach ilości graczy w Bractwie?
 

DeletedUser9

Guest
ulQuiorra - pytanie do Ciebie, bo na bieżąco jesteś z testowym - czy wiadomo coś o ewentualnych ograniczeniach ilości graczy w Bractwie?

Z Bety wynika ze limit graczy to będzie 25 osób na gildie jednak nie zauwazyłem nigdzie oficjalnego potwierdzenia wiec na chwile obecną mysle, że nie ma co gdybać jak to będzie naprawde, musimy po prostu czekać. ;)
 

DeletedUser9

Guest
Baaaardzo mało no ale mówie to tylko dane od innych graczy, nic oficjalnego sie nie pojawiło wiec niewiem jak to traktowac....
 

DeletedUser14

Guest
Hmm, wydaje mi się, że to błędne dane :p
Bractwa/gildie nie powinny mieć aż tak mało członków... No chyba że będzie jakiś sposób, żeby stopniowo rozszerzać, nie wiem, zapłata w reliktach, badania, cokolwiek...
 

DeletedUser9

Guest
No calkiem mozliwe ale zacytuje ci cos:
as in the inno tv episode there it looks like guilds are limited to 25 people.
Ale ja nigdzie w filmie takich informacji nie wyhaczyłem, moze ktos z was cos takiego wyłapał?
 

DeletedUser

Guest
Siemka wszystkim. Dawno mnie na forum nie było :D :D a tym bardziej na lapciu. Widzę, że dali Gildie w wersji BETA. Extra :D Fakt, żę trochę mnie załamuje maksymalna liczba członków, ale mam wielką nadzieję, że w finalnej wersji gry będzie miejsca ciutke więcej :)
 

DeletedUser14

Guest
Mam co i jak:
osmc4sreirlc.jpg


Szkoda, że tak mało...
 

DeletedUser9

Guest
Omg Hikari na to to nie wpadłem ze moze byc tak ukryte. No to czyli jest to oficjalne potwierdzenie, mozna miec tylko 25 graczy w gildii :(:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ale jest tam też pozycja: "Rank: 3". Czyli pewnie można upować gildię (i miejmy nadzieję, że w ten sposób powiększać możliwą ilość miejsc <- tak jest przynajmniej w wielu grach, w które grałem)
 

DeletedUser9

Guest
Ale jest tam też pozycja: "Rank: 3". Czyli pewnie można upować gildię (i miejmy nadzieję, że w ten sposób powiększać możliwą ilość miejsc <- tak jest przynajmniej w wielu grach, w które grałem)
Tez znam ten system, ale w tym wypadku raczej jest to ranking gildii na serwerze, jesli byloby tak jak mowisz, raczej bylaby nazwa typu Level:(
 

DeletedUser14

Guest
Też mi się wydaje, że to jest niestety pozycja w rankingu, a nie poziom :(

Chociaż pomysł z rozbudową fajny, może go wprowadzą kiedyś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry