• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gildie/Sojusze

  • Rozpoczynający wątek Strateger
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser9

Guest
Kurde mam nadzieje ze cos z tym zrobia bo 25 osob to strasznie malo, ale wolalbym taki system jak padl powyzej, aby ulepszac gildie i przez to zwiekszac limity niz odrazu miec np 100.
 

DeletedUser14

Guest
Może łączna liczba punktów Graczy albo jakieś inny czynnik, ich rozwój...
 

DeletedUser13

Guest
Tylko co będzie wtedy oznaczało ten rozwój? A punkty... Ciekawe jak z PvP (GvG?!?!?!?!):eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser14

Guest
Za daleko w przyszłość wybiegamy :p
Jak nie rozwój, to po prostu łączna suma wszystkich punktów graczy i tyle.
 

DeletedUser13

Guest
No to Gracz top 1 zakłada gildię z top 2 i top3 i mają 1 miejsce na dłuuuuugi czas ;)
 

DeletedUser14

Guest
Cóż, trudno. Nie potrafię sobie jakoś wyobrazić innego sposobu naliczania punktów, skoro nie ma żadnej rywalizacji między Bractwami...
 

DeletedUser9

Guest
Na bank bd to wg punktów, ale panowie jakie to ma znaczenie? To ze topka bedzie w gildii nie oznacza ze sa nie do...sam takie gildie tłukłem bedac znacnzie nizej od nich i potem znikali całkowicie z gry i moje gildie wspinały sie na top1. Potrzeba czasu, zgrania i wspolnej pracy aby stworzyc mocna gildie - mocna gildia to nie gildia ktora ma w sobie topke i maja najwiecej punktow ;)

I mam nadzieje ze zrobia wojny gildii, oczywiscie poza zwyklym PvP, tak aby mozna bylo wojowac cala gildia, tylko ciekawe jaka maja na to wizje. Byle nie GvG z foe....
 
Status
Zamknięty.
Do góry