• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gildie/Sojusze

  • Rozpoczynający wątek Strateger
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Nie wiem czy odpowiedni dział, ale zapytam tutaj. Czy powstaną Gildie czy Sojusze w grze?
 

DeletedUser14

Guest
Zapewne kiedyś będą (oby), ale kiedy - nikt nie jest w stanie powiedzieć :p
 

DeletedUser14

Guest
Czyli jest nadzieja, że Gildie będą wprowadzone dość szybko i bez błędów :p
 

DeletedUser13

Guest
Stój Hikari, stój! Szybko, to prawda, ale bez błędów to już zalatuje pod fikcję ;)
 

Mikekun

Rozbójnik
Błędy będą to na pewno. Np. wprowadzą gildię bez gvg i dalej tak czy siak osoby będą narzekać ;)

Życzę udanej gry
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser14

Guest
Bądźmy dobrej myśli ;) Miejmy nadzieję, że tutaj Team się mocniej postara i wprowadzi te nowości bez rażących budów :p

Mikekun... tutaj nawet nie mam mowy o GvG jeszcze o_O To nie FoE, pamiętaj, tutaj może czegoś takiego nie być :p
 

DeletedUser

Guest
Znając życie to gracze zgłoszą błędy i pewnie szybko zostaną naprawione ;)
 

DeletedUser14

Guest
Nie powinieneś, przecież nic nie zasugerowałem ^^
Chociaż prawdą jest, że tutaj gra jest na starcie, więc i szybko poprawiają błędy, więc nie powinno być aż tak źle :p
 

DeletedUser

Guest
No tak zapomniałem...przecież to TEAM wprowadza aktualizacje, naprawia błędy itd haha :D
 

DeletedUser9

Guest
Z tego co widziałem na becie, gildie są planowane i beda napewno. Sa rozne propozycje ich funkcjonalnosci wiec tylko czekać, które wybiorą :)
 

DeletedUser

Guest
Gildie to pół biedy, ale czy w grze będzie PVP? Dla mnie każda gra bez tego aspektu jest nieatrakcyjna, co to za zabawa jak nie można sobie powalczyć z kolegą na mapie :D
 

DeletedUser

Guest
Oby. Szkoda by było jakby gra ograniczała się do bicia NPC na mapie :confused:
 

DeletedUser14

Guest
Na pewno już nad tym główkują, same bicie z NPC jest nudne... może zrobią coś w style pojedynków online, czyli nie z komputerem a z graczem na żywo? :p Kto wie, oby :)
 

DeletedUser9

Guest
Pół biedy? A jak sobie wyobrazasz dobre PVP bez gildii? :confused::confused:

Gildie to priorytet tego typu gier. Ale zgadzam sie z toba co do PVP, takze omijam gry bez takiej mozliwosci a Elvenar ma potencjał na dobre PVP tylko trzeba jakoś ciekawie to zaimplementować.
Powiem ci tak, na becie jest straszny płacz o PVP, bo ludzie narzekaja "nie po to zaczalem grac w gre bez pvp zeby jakis gupek mi zabral surowce jak mnie pokona" itd itp
Ludzie sie boja o swoje dobra, bo mowia ze to spokojna gra polegajaca wylacznie na rozwoju - obecnie tak, ale jesli tak zostanie to wielu graczy tu NIEpozostanie i devsi doskonale o tym wiedza ze bez PVP....

Problem to przemowic do ludzi zeby to zaakceptowali, sa fajne pomysly zeby to jakos pogodzic - kto nie chce walczyc nie musi ale wg mnie wyjscie zaproponowane na becie nie jest wcale takie kolorowe. To czysty kompomis z ludzmi przeciwko PVP i to kiepski kompromis.

Ale dlaczego nie zrobic normalnego ludzkiego PVP bijesz kogo chcesz, kradniesz komu co chcesz ale masz opcje oznaczyc swoje miasto jako miasto PVP lub NonPVP. Wtedy sprawa jest prosta - nonpvp nie mzoesz ani atakwoac ani byc atakowanym = nie moze byc okradany. Wstawic jakis limit czasowy zeby sobie nie zmieniac pvp/nonpvp co 5minut, albo opcja stala, decyduj albo grasz PVP albo nie. Oczywiscie kazdy zaczyna jako NonPVP i PVP jzu jest prywatnym wyborem.

Ale i tu byly krzyki "a co jak za tydzien bede chcial byc nonpvp bo pojade na urlop i co beda mnie okradac?" - to odpowiedz jest prosta, albo graj caly czas nonpvp, albo poszukaj innej gry typu farmerama gdzie nei walczysz tylko ogorki hodujesz.

Mam nadzieje ze PVP powstanie normalne, bo narzekanie "ta gra nie moze miec pvp bo nie chce nic tracic i byc atakowany!" jest tyle samo warte co "nie bede pracowac bo mi sie nie chce!"....
A gildie beda tu ogromnym plusem, wprowadzic nie jak w FoE cos w stylu GvG gdzie pdobijasz jakies sektory innych, tylko normalna walka, walczycie gildia vs gildia i toczycie walki kazdy z kazdym tzn TY atakujesz tego kogo jestes w stanie zaatakowac i tyle.
 

DeletedUser25

Guest
Jak powstaną gildie i sojusze to ciekawe czy będą brane pod uwagę rasy. No bo skoro są rasy to chyba ma to mieć jakieś znaczenie w dalszym rozwoju gry. Np. w jednej gildii mogą być tylko gracze z jednej rasy. A ja założę sojusz tylko dla dziewczyn.
 
Status
Zamknięty.
Do góry