• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gra na smartfonach

  • Rozpoczynający wątek Strateger
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za, aby "Elvenar" był dostępny na Androida i iOS'a?

  • Tak

    Głosy: 16 94,1%
  • Nie

    Głosy: 1 5,9%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Gdyby gra była na Andka, to pewnie bym w nią grał nawet w robocie. Była by też wtedy alternatywa dla tych którzy by chcieli grać w ogóle po za domem. Oczywiście nie miałbym nic przeciwko gdyby było jedno konto jak na PC i smartfonach :)
 

DeletedUser13

Guest
Łojezu! FoE pojawił się w 2012 i dopiero co pojawił się androida, a tu już taki koncert życzeń! :D Oczywiście jestem za, ale przyjdzie nam pewnie na to dłuuuuugo poczekać;)
 

DeletedUser14

Guest
Gra dopiero co wypuściła wersje językowe, trzeba się trochę pohamować z takimi pomysłami :p Apka na pewno będzie, ale nie na tak wczesnym etapie rozwoju gry, przyjdzie nam na nią trochę poczekać :p
 

DeletedUser41

Guest
Cóż plemiona 2 od razu pojawiły się na PC, Androidzie i iOS. Szkoda, że Elvenar nie miał takiej przyjemności. :)
 

DeletedUser13

Guest
FoE 2 też by się pojawił od razu :D Ale Elvenar to 'no. 1' :D
 

DeletedUser41

Guest
Hmm plemiona to inna bajka, ale nie wyobrażam sobie FoE 2. Wszystkie epoki wykorzystali, a nawet dwie od siebie dodali. Cóż można by w takim FoE zrobić? Inne budynki? Inną grafikę? Nie sądzę by to przeszło. Za to miło by było gdyby Elvenar nie ograniczał się do dwóch ras.
 

DeletedUser14

Guest
Zawsze mogą zrobić katastrofę nuklearną na koniec gry i FoE zacząć od Przyszłości jako początkowej epoki :p Ale to jeszcze większe sci-fi niż fantastyczne Elvenar ;)
 

DeletedUser41

Guest
Hmm cóż. Właściwie to w portfolio InnoGames brakuje gry w klimacie Postapokaliptycznym, a ostatnio są na topie. ;)
 

DeletedUser

Guest
@Guanabana są na topie, a niedługo już nie będą, bo jest za dużo takich gier :D

Moim zdaniem wersja na Androida i iOs pojawi się szybciej niż na FoE, takie mam dziwne przeczucie :D
 

DeletedUser41

Guest
Rodzaj gier na topie się często zmienia. Teraz na topie jest post apo a jeszcze parę miesięcy temu był zombie slasher. Za parę miesięcy znowu będzie co innego, ale jeśli chodzi o post apo to jest tak fajny gatunek że nawet jak nie będzie na topie to i tak ludzie w to będą grać. Z czystej ciekawości co może wydarzyć się w przyszłości.
 

DeletedUser13

Guest
Będzie szybciej to oczywiste, ale nie przeginając - jeszcze nie liczmy na to w te wakacje :)
 

DeletedUser14

Guest
Odezwał się, 15 powiadomień na minute było jak się zabrałeś do pisania :eek:

A tak to mam nadzieję, że znowu w którym odcinku Innogames TV ogłoszą, że już już pracują nad aplikacją i do wypuszczenia pozostało miesiąc/dwa :p

#300 :p
 

DeletedUser

Guest
pobrałem Sobie przeglądarkę Puffin i na niej da się nawet w tą grę grać. Ledwo ledwo ale idzie ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry