• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gra o Tron

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser9
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9

Guest
Nie maja szans na wygrana z Innymi, tylko pytanie, jak Inni sie przedostana? Tylko to mnie zastanawia ale nawet jesli nie to akurat oni sobie z tym poradza. Cieszy mnie jedynie fakt, ze Sam W PORE wiedzial kiedy odejsc, prawdziwy i jedyny przyjaciel Jona wsrod strazy....
Co do Boltona racja, mnie dodatkowo ciekawi co zrobi z faktem ucieczki Fetora i Sansy, napewno zacznie szukac tylko co dalej.... O Aryi nawet tak nie mow, bo jak ona zginie to zostana tylko 2 postaci dla ktorych jeszcze ten serial ogladam:eek:Pokazala co potrafi, ale jednak ostatnia scena mnie martwi, nie rozumiem co jej sie stalo....
 

DeletedUser64

Guest
Wiecie może kiedy zaczyna się 6 sezon? Od przyszłego poniedziałku czy trzeba będzie dłużej czekać?
 

DeletedUser73

Guest
Niewiarygodne to, co się stało...
Ja także mam nadzieję, że mur padnie po tym, co zrobili Johnemu. Kto wie, może on wstanie i będzie walczył po stronie nieumarlaków?
Stanis pewnie nie przeżył po tym ataku Brien.
Moim zdaniem tym co zrobili w tym odcinku, zabili serial.
 

DeletedUser9

Guest
Jak znam Brien, Stanis nie ma szans na przezycie, podejrzewam ze nawet gdyby byl w pelni sil i walczyl z nia, to i tak by poległ. Odnosnie Jona nie zdziwilby mnie taki scenariusz, bardzo prawdopodbne jesli umarli faktycznie przekrocza mur bo wkoncu wskrzesa wszystkich martwych a w tym Jona. Tylko pytanie(wg wyczytanych spoilerow) czy to wgl mozliwy scenariusz? Jesli Jon w pore zdolal sie przemienic w warga to martwe jest jedynie cialo, nie bardzo orientuje sie jak dziala ta ich przemiana, zastanawia mnie wiec, zakaldajac ze Jon sie przemienil, czy w obecnej sytuacji bedzie mial mozliwosc "jakiegos" powrotu do wlasnego ciala lub w inne cialo? Nie sadze aby do konca byl wargiem. Poza tym sama jego smierc w rzeczywistosci pozostawia wiele pytan bez odpowiedzi, wiadomym jest ze jest to jedna z bardzo kluczowych postaci chociazby ze wzgledu na jego prawdziwe pochodzenie.
I zdecydowanie potwierdzam ostatnie zdanie Cat, zabili tym serial bez dwoch zdan, na chwile obecna mam go dosc i gdyby mial wyjsc kolejny odcinek na dzien dzisiejszy jzu bym go nie ogladal. Wiec tyle szczescie ze 6 sezon dopiero za rok, do tego czasu ochlone i bd mogl dalej...trwac w niepewnym co nasz kochany G.R.R. Martin nam znowu zrobi...
Pod tym wlasnie wzgledem Martin jest chyba najabrdziej znienawidzonym autorem, zabijac kazda postac ktora ludzie lubia, a zostawiac przy zyciu tych ktorzy dawno powinni kopnac w kalendarz, po prostu...Ale z drugiej strony ciekawie to rozegral, nie typowy happy-end gdzie glowne postacie zawsze przezyja, no ale....dlaczego Jon.... :(
 

DeletedUser73

Guest
Ze spoilerów i od pewnychh osób wiem, że ponoć Jon będzie grał w 6 sezonie. Jest na ten temat kilka teorii :)
 

DeletedUser9

Guest
No te teorie juz widzialem troche ich jest ale co sie okaze prawda? Ciekawi mnie to :)
 

DeletedUser64

Guest
wow, to juz jestem ciekawy w jakiej postaci. Mam nadzieje ze nie jako umarlak :(
 

DeletedUser9

Guest
No ja tez chcialbym to juz wiedziec no ale trzeba czekac....:p Jako umarlak to nie moze byc...ale jesli Inni przedostana sie za mur to raczej tak sie stanie - a przynajmniej z cialem, bo w sumie nie wykluczam tez takiej opcji jesli np zmieni sie w warga no ale...gdybania jest tyle ze nie ma sensu... :D
 

DeletedUser73

Guest
Nie musi się zgadzać. Nigdy w filmie nie ma 100% odwzorowania książki
 

DeletedUser

Guest
Ale różnica jest taka, że w serialu są rzeczy, których nie ma w książce i jest to fikcja reżysera oraz scenarzysty, którzy dość luźno trzymają się książki ;)
 

DeletedUser73

Guest
Dokładnie, poza tym gdyby to było 100% tak jak w książce, to byłoby to nudne moim zdaniem.
 
Do góry