• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gra okrada graczy na turnieju

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3033
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3033

Guest
Witam tak jak tytuł wskazuje jak gracz ma udowodnić że gra oszukuje w turnieju ?
 

DeletedUser3033

Guest
Piszesz i masz bo widzisz pytanie jest podchwytliwe i ma przekazać więcej niż jest napisane
Pytanie jest dość proste jak gracz ma udowodnić że gra oszukuje czy okrada gracz w turnieju
I niech nikt nie pisze że tak nie jest bo jaką masz gwarancje że tak nie jest nikt jej niema poczytaj forum
czekam aż temat się rozwinie ale np:
masz 100% pewność że gra ci w turnieju prawidłowo nalicza wojsko przeciwnika czy też podobnie z surką ?
 
jak gracz ma udowodnić że gra oszukuje w turnieju ?
Jesli chodzi o sposob, w jaki pytanie zostalo zadane, to na mysl przychodzi mi
oklepany dowcip, ktory ostatnio przypomnial mi sie przy jakiejs tam okazji:
Kto jest Twoim idolem i dlaczego wlasnie towarzysz Lenin ?

Albo:
-Czym sie rozni ptaszek ?
-Tym, ze ma jedna nozke bardziej.

Pytanie i odpowiedz tak samo nieslychanie precyzyjne i tak samo wysokich lotow, jak to w temacie.;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3033

Guest
Oki widzę że proste pytanie jest nie takie proste :)
taki przykładzik by by jakoś pokierować
jest błąd w manu nie tak nalicza jak powinno robisz screen i wysyłasz
a jak to zrobisz w turnieju?
jak sprawdzisz że coś jest nie tak jak ci w pierwszej prowincji wyskoczy 1milion surki do zapłacenia w negocjacji ?
ktoś napisze gdybanie czy spam ale nikt nie jest wstanie mi udowodnić że nie mam racji :)
niech ktoś napisze że niema błędów w grze i nie będą się pojawiać w przygodach czy w eventach
to to spam gdybanie temat wysokich lotów napisz że masz 100% pewności że wszystko działa tak jak powinno ?
i dalej na forum wycinanie cytatów ze zdania ale jeśli u ciebie jest błąd i nawet o tym nie wiesz jesteś wstanie to udowodnić nie wiesz o tym i nic z tym nie zrobisz ale nie każdy klika bezmyślnie i nie patrzy dlaczego tak a nie innaczej o_O
wiem najlepiej skrytykować zamiast podejść konstruktywnie do tematu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Nie wiem jak Wy, ale ja kompletnie nic z tego nie zrozumiałam :eek:
 

DeletedUser3033

Guest
Jak nie rozumiesz to napisz czego dokładnie nie rozumiesz
to takie trudne nie jest co wiesz o turnieju niż klik klik ?
jak ci napisze że ty i tylko ty masz błąd w turnieju i przepłacasz surke masz więcej przeciwników jak walczysz woje ty i tylko ty co z tym zrobisz ?
możesz sprawdzić co się nie zgadza gdzie jest błąd i czy na pewno to błąd
już jaśniej nie potrafię jak np : w Halach masz bonus do ludków 1 to wiesz że to błąd i go zgłaszasz
więc ja ci pisze że przepłacasz w turniejach i będziesz coraz więcej przepłacał ale przyjmujesz to za fakt bo nie wiesz że przepłacasz dlaczego masz 1k czy 5k surki do zapłacenia za negocjacje a nie 10sztuk ?
nigdy się nie zastanawiałeś dlaczego ktoś ma co turniej 3k pkt a ty 90pkt ?
temat choć kontrowersyjny ale nie mija się z prawdą wszędzie są jakieś zasady nawet na forum jakieś wymyślne są
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1660

Guest
Nie zrozumiałam niczego z tej chaotycznej pisaniny, sorki...

Im bardziej oddalona prowincja od Twojego miasta, tym większy koszt. To samo tyczy się jednostek. I to nie jest żaden błąd.
Do tego dochodzą badania powiększenia oddziału, które te koszty zwiększają...
W turnieju liczą się wyłącznie prowincje danego surowca. Jeden gracz może mieć tych prowincji 40, a inny dwie.
Trzeba też wziąć pod uwagę rozwój osady. A w początkowych rozdziałach najczęściej płaci się zasobami i monetami.

Polecałabym równiej poradnik, jakie jednostki szkolić na dany turniej.
 

DeletedUser3033

Guest
tak ja cię rozumiem jak ty widzisz zasady w turnieju ale dla mnie
turniej i brak zasad z nim związanych jest jak " dam ci pożyczkę nic nie musisz czytać drobnym druczkiem tylko podpisz :) "
to tak jak klikanie w turnieju im dalej tym większy koszt ale ile i dlaczego tyle ?
 
Aaaa juz powoli zaczynam rozumiec, o co Koledze chodzi.
Chcialbys jeszcze przed turniejem moc okreslic dokladny koszt
zrobienia tylu to a tylu prowincji na tylu to a tylu gwiazdkach
z uwzglednieniem odleglosci od miasta i ilosci zrobionycg badan
na powiekszenie oddzialu. No coz, dokladnego algorytmu tworcy
gry nikomu nie udostepnia, to oczywiste przeciez. I bardzo dobrze,
moim zdaniem.
Przynajmniej dla mnie szacowanie kosztow danego turnieju
w oparciu o skromne, przyznaje, doswiadczenie to czesc
zabawy z turniejami ;)
A tak na powaznie. Zupelnie normalne i zamierzone zachowanie gry
zglosiles jako blad, ba wrecz oszustwo. Nie jest ani jednym, ani drugim,
dlatego dyskusja w tym temacie powinna sie zakonczyc tu i teraz.
 

DeletedUser3033

Guest
gra polega na planowaniu więc zaplanujmy kolejny turniej a że to będzie mój pierwszy turniej to powalczę surką
chce sobie zdobyć jedną prowincje 6 gwiazdek co mi da 270pkt w turnieju teraz ile muszę zgromadzić surki bo nie wiem ile to może kosztować mam 20 prowincji 3 powiększenia oddziału co mi to mówi a nic nie mówi nie mogę zaplanować turnieju bo niema zasad gry
tego już prościej niemożna się napisać może i chaotycznie napisane ale jak to mówią kto chciał zrozumiał a kto nie chce zrozumieć to nigdy nie zrozumie

zabawa zabawą ale to ewidentny brak zasad w grze naruszający uczciwą rywalizacje ale to nie tylko w grze są błędy i będą nie oszukujmy się tylko co jeśli ktoś ma błąd w turnieju i nie może tego sprawdzić w żaden sposób ?
więc to jest błąd bo jeśli ktoś ma błąd nic z nim nie zrobi !
błąd podważa uczciwość gry tak pewnie do zamknięcia bo każdy lubi mieć błędy
to proponuje by wszyscy przestali zgłaszać błędy w grze bo poco ?
wasze błędy w grze są zamierzone tak ma być musicie się z tym pogodzić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
jak chcesz się ograniczyć do 1 prowincji to nie trzeba wielkiego planowania. 270pkt to jest śmiech na sali a nie wynik na turniej "z przygotowaniem"
 

DeletedUser3033

Guest
cześć :)
to taki przykładzik ale nikt nie jest wstanie mi napisać jak ja mam to zaplanować ile to będzie kosztować
2k 3k 4k 5k a jedna prowincja to 10k na bank wystarczy :)
a nie może lepiej 100k to z palcem w .....
sorki ale dla mnie to oczywiste że gra ma zasady i to działa w obie strony i to niejest bezmyślne klikanie przez 4 lata
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
@Shadows Dragon - Gra nie polega na tym, że wszystko jest z góry podane i rozpisane w tabelkach. Część rzeczy trzeba odkryć samemu i wypracować własne strategie. Do tego temat nijak się ma do błędów gry, a połowa wiadomości to dochodzenie do tego co miałeś na myśli - zamykam.
 

DeletedUser3033

Guest
@Shadows Dragon - Gra nie polega na tym, że wszystko jest z góry podane i rozpisane w tabelkach. Część rzeczy trzeba odkryć samemu i wypracować własne strategie. Do tego temat nijak się ma do błędów gry, a połowa wiadomości to dochodzenie do tego co miałeś na myśli - zamykam.

Dziękuje za wyczerpującą odpowiedz tylko nie zmienia to faktu że przy każdej aktualizacji pojawiają się błędy w grze jeśli się pojawi w turnieju nikt niema prawa tego zgłaszać a nawet nie może
Ja mam rozwiązanie robić screeny każdej walki czy każdej negocjacji każdej prowincji każdej gwiazdki wysyłać do suportu by to sprawdzono za każdym turniejem za zwłaszcza po każdej aktualizacji.
Dziękuje za uwagę ale nie muszę pisać jak jest traktowany gracz w tej grze .
 

DeletedUser626

Guest
Oczywiście, że można zgłaszać błędy i błędy z Turniejów również są przyjmowane. Rozumiem, że tutaj chodzi o możliwość porównania tego co jest w grze, z tym co być powinno, ale jak mówiłam - nie udostępniamy wzorów, więc w tej kwestii kontrola pozostaje po stronie testerów w firmie. Zakładanie tematów w tym dziale służy natomiast zgłaszaniu tego, co Gracz może sam zweryfikować i co widać, a nie rozmowie o tym, co mogłoby się zepsuć. Jeśli chcesz o tym podyskutować, to zapraszam do działu dyskusji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry