• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gra się zacina

AlenaAstin

Wędrowiec
Od kilku tygodni nie działają mi wiadomości, a dokładniej łańcuszki do cudów. Okropnie muli, muszę oczekiwać dłuższy czas aby otworzyć okno. Następnie aby wpłacić zadeklarowaną wartość PW muszę odwołać się do wszystkich pokładów mojej cierpliwości. Otwieram okno sojuszu, wybieram gracza i klikam na ikonę cudu....i czekam, czekam. Gdy już się otworzy następne okno, to najczęściej jest brak obrazków cudów. Znów czekam.... nie zawsze się doczekam i próbuję wejść w cud aby zdeponować zadeklarowane wcześniej PW. Jeśli jest to ilość którą mam w górnym oknie, to jedno kliknięcie wystarczy by się ich pozbyć, tzn u mnie one znikają ale nie pojawiają się od razu u adresata. Nie czekam i wychodzę z okna. Natomiast jeśli muszę wpłacić np 50 PW i jest to podzielone na pkty z paska i antycznej wiedzy, to już jest niemożliwe do zrobienia za jednym podejściem. Po wrzuceniu PW z paska, muszę wyjść z gry, pousuwać ciasteczka, przelogować przeglądarkę i nów wejść do gry. Wrzucanie punktów antycznej wiedzy trwa i trwa i trwa, bo po każdym wrzucie gra się zawiesza. Nie jest to już przyjemność, ale tortura grania. Poważnie rozważam rozstanie się z grą.
Nick: AlenaAstin, Swiat: Arendyll - elfy i Winyandor - ludzie, przeglądarka: Firefox
Na telefonie też przestała działać. Po każdym zalogowaniu wyrzuca mnie z gry.
 
Od kilku tygodni nie działają mi wiadomości, a dokładniej łańcuszki do cudów. Okropnie muli, muszę oczekiwać dłuższy czas aby otworzyć okno.
Problemy z zamulaniem w trakcie wrzucania PW w cuda byly juz zglaszane w roznych tematach i nie ma jeszcze rozwiazania tego problemu. Mozna to wprawdzie obejsc wchodzac bezposrednio do danego miasta, wyszukujac dany cud i wrzucajac w niego PW bezposrednio (wtedy nie zamula), ale i to nie jest zbyt wygodne, bo tez traci sie przeciez wiele czasu na wchodzenie do miasta i wyszukiwanie cudow.

Ale przynajmniej na zamulajace tematy lancuszkow mozna cos zaradzic. Wystarczy po prostu... zalozyc nowe :) Problem polaga na tym, ze tematy w wiadomosciach zaczynaja zamulac, jesli jest w nich zbyt duzo wpisow, Przy mniej wiecej 100 wpisach temat zauwazalnie juz zamula, a przy 200 otwieranie takiego tematu trwa juz okolo 10 sekund. Jesli w miare regularnie bedziecie usuwac stare tematy i zakladac nowe, to nie bedzie problemu z czasem ich otwierania.
 
Do góry