• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gra Umiera

  • Rozpoczynający wątek Tony
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Miały być jakieś nowości w wakacje a tu nic,
nawet na becie
Ludzie odchodzą z gry , gra umiera
Kiedy planowane są jakieś nowowści??
 

DeletedUser80

Guest
I to szybko, gra ruszyła w czerwcu - mamy sierpień a już są gracze którzy doszli do kresu i stanęli.
Za miesiąc będzie wysyp takich graczy.
Bez nowości i dalszego rozwoju ci ludzie odejdą a trzeba pamiętać, że liderowanie osiągnęli dzięki wydaniu większej lub mniejszej kwoty pieniędzy, ich odejście oznacza, że będą wydawać te pieniądze gdzie indziej.

images
 

DeletedUser

Guest
Ja tam będę grał do końca, bo lubię taki typ gry. I nie wydam pieniędzy.
Ostatnio zrobił się tłok w ofertach, a wszystko przez nowych graczy w mojej okolicy.
 

DeletedUser80

Guest
Czyli :
1. Przejdziesz całe drzewko badań
2. Odkrywca odkryje co może odkryć (mapa niby duża ale kolejny koszt odkrycia przekracza pojemność Twojego ratusza)
3. Skończy Ci się ekspansja miasta
4. Wszystkie (możliwe) budynki postawisz na 15 poziom
I co wtedy?
 

DeletedUser

Guest
I bawi się w ustawianie miasta do czasu aż w końcu nowe techy udostępnią lub w końcu coś wymyślą ze Zwiadem w formie alternatywnej zapłaty za zwiad, innej niż monety, dzięki czemu będzie można limit monet w Ratuszu obejść.
 

DeletedUser

Guest
To jest nowa gra, więc daję jej szansę. Zanim dojdę do momentu gdy, tak jak mówisz, będę musiał wydać kasę, to mam nadzieję, że odpowiednio ją rozwiną. Jeśli okaże się, że kolejny etap gry zmusi mnie do płatności, bo nie będzie innej opcji, to zrezygnuję z grania. Gram, bo mam trochę wolnego czasu i zawsze ten czas mogę spożytkować inaczej bez wydawania kasy. Chociażby zamiast jeździć na rowerze 2h dziennie, to wtedy pojeżdżę 2,5h ;)
ale na razie mam przyjemność grania i rozmawiania z Wami ;)

PS. na razie i tak mam frajdę, że doganiam tych, którzy co nieco kupili... jeszcze z tydzień i pewnie kilku z nich przegonię ^^
 

DeletedUser80

Guest
Nie twierdzę, że będziesz musiał wydać kasę.
Wręcz odwrotnie - kasę wydaje się żeby mieć coś, czego inni nie mają, żeby ułatwić sobie grę lub przyśpieszyć rozwój.
Tutaj przyśpieszanie rozwoju (czytaj wydawanie pieniędzy) mija się z celem, komu zależy na ty, żeby wcześniej skończyć zadania i stanąć przed perspektywą odejścia?
Więc rozwijaj się zgodnie z planem i trzymaj kciuki, żeby jak najszybciej dodano nowe cele w grze:)
 

DeletedUser

Guest
Gra nie umiera,cierpliwości kilka ciekawych opcji już niebawem.
 

Rudolf

Zwiadowca
Dla mniej cierpliwych
! polecam obejrzeć wrześniowy odcinek zapowiedzi nowości w Elvenar. Będą nowe rasy :D
 

DeletedUser192

Guest
Gra nie umiera,cierpliwości kilka ciekawych opcji już niebawem.

nami się nie przejmujcie, nauczyliśmy się już, że aktualne informacje odnośnie gry znajdziemy na angielskim forum albo dowiemy się o nich tutaj od zwykłych użytkowników :)

dzięki za linka Rudolf szkoda że tak mało informacji :( widzę, że inno nie spamuje na youtube filikami to nawet sub poleciał żeby być na bieżąco z kolejnymi.
 

DeletedUser14

Guest
To może być ciekawe, ale ile będziemy na to czekać? Skoro nazwa jest robocza... 3?4? 5 miesięcy?
 

DeletedUser192

Guest
To może być ciekawe, ale ile będziemy na to czekać? Skoro nazwa jest robocza... 3?4? 5 miesięcy?

z tego co rozumiem to jest zapowiedź zmian na wrzesień. a tych dwóch gości od elvenaru tez mówi o "tygodniach" - byloby fajnie juz we wrzesniu to miec :)
 

DeletedUser14

Guest
Oby to już we wrześniu było :) Chociaż mówiąc o tygodniach mogą mieć namyśli 2, albo 4, albo 9 :p
 

DeletedUser

Guest
Z zapowiedzi wynika, że to kwestia tygodni... Pytanie czy chodzi o testowy czy już serwery gry narodowe. Bo jeśli to drugie, to testy powinny lada dzień się zacząć.
 

DeletedUser14

Guest
Jeszcze taka mała sprawa... znowu o odcinku i nowościach dowiadujemy się od innych Graczy i Forumowiczów, a nie z Ogłoszeń :x

I tak trzeba dodać +1 tydzień odstępu między wprowadzaniem na betę a wprowadzeniem tutaj :) Więc jedyne pewne - co najmniej tydzień.
 

DeletedUser79

Guest
Faktem jest, że u nas nowości i jakiekolwiek informacje pojawiają się zbyt rzadko - tutaj nie można się nie zgodzić.
 

DeletedUser

Guest
Ja bym dał 2-3 tygodnie, bo w końcu nową rasę trzeba jeszcze rozwinąć by sprawdzić późniejszą interakcję. Można to rozłożyć nieco, ale jeśli błędy uniemożliwiające lub utrudniające grę zostaną późno wykryte to będzie kicha.
 
Status
Zamknięty.
Do góry