• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gracz kontra Gracz (PvP) ?

  • Rozpoczynający wątek Naito
  • Data rozpoczęcia

Czy chcę PVP

  • Chcę PVP

    Głosy: 12 23,5%
  • Chcę PVP ograniczone do Areny

    Głosy: 24 47,1%
  • Nie chcę PVP

    Głosy: 14 27,5%
  • PVP- inne rodzaje

    Głosy: 1 2,0%

  • W sumie głosujących
    51
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam.

Niestety w tej chwili nigdzie nie widzę możliwości atakowania innego gracza, więc chciałbym zapytać się jak ma to tutaj wyglądać lub wygląda w tej chwili.

Byłby ktoś tak miły i powiedział coś więcej na ten temat ?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
 

DeletedUser14

Guest
Na razie nie wiadomo nic o PvP ;) W okresie letnim mają wejść podobno Gildie, więc może devsi wezmą się za jakieś PvP czy coś w tym stylu póxniej :p
 

DeletedUser9

Guest
Ehhh sprawa PVP jest poruszana w tylu miejscach na tym forum, ze w glowie huczy od kolejnego tematu.... :p
Obecnie PVP nie ma, ale jest planowane, co i jak dokladnie jeszcze do konca niewiadomo bo jest mnostwo za i przeciw, sa ludzie ktorzy widza ta gre jako 100% PVE i nie zycza sobie wrecz PVP, a sa tacy ktorych bez PVP zamierzaja skonczyc gre. Wiec co chwile ida rozne kompromisy na becie, obecnie najabrdziej podtrzymywana jest sugestia areny, gdzie kazdy moze wybrac czy bierze udzial w PVP czy nie, ale problemem jest wygrana/przegrana, PVP bez zabrania lupow przeciwniak TO NIE JEST PVP tylko PVPpodobne, a oni poki co sugeruja garstke zlota itd za wygrana - ale w wypadku przegranej juz nic - totalny bez sens i glupota i oleje PVP jesli tak to bedzie wygladlao. Polecam poczytac forum bety, tam znajdziesz dokladne informacje co i jak jest planowane, kompromisy itd
 

DeletedUser

Guest
Może i huczy, ale chyba nie na tym forum... Wpisałem w wyszukiwarce skrót "PVP" i niestety nie wyświetliło mi żadnego wyniku, powierzchownie również sprawdziłem tematy i nie zauważyłem ani jednego wątku o tym, więc postanowiłem sam założyć taki temat.

Jest to mój pierwszy kontakt z tą grą a sprawa PvP jest dla mnie bardzo ważna. W pewnej podobnej grze do tej również zaczęło się bez systemu PvP, aczkolwiek był zapowiedziany i co ? Czekałem 3 a może 4 lata zanim go dodali i w końcu dodali, ale już w tą grę nie gram bo się do tego czasu na tyle bardzo znudziła, że nie ma siły wracać :)

Może jakiś Community Manager się tu wypowie ?
 

DeletedUser14

Guest
CM nie da chyba dokładniejszej odpowiedzi od Ul ;) A nawet jeśli może, to nie zdradzi za wiele, bo to byłoby spoilerowanie ;p
No i może sam nie wiedzieć, w końcu nawet na Becie tego nie ma, a skoro wciąż tam spekulują to i nieznana jest forma, czas wprowadzenia ani nic...
 

DeletedUser9

Guest
Szczupak a co mam za kazdym razem pisac inne zmyslone informacje? :p
 

DeletedUser

Guest
Powinien być możliwy jednorazowy wybór czy na danym koncie chcemy grać PvE, czy PvP, nie każdy lubi PvP. Ale opcja decyzji winna być permanentna, czyli nie może być sytuacji, iż gracz stwierdzi, że chce komuś dokopać, a po 3 dniach stwierdzi, że chce mieć jednak spokój. Jeśli byłby duży popyt na PvP to powinni stworzyć serwer tylko dla PvP :)
 

DeletedUser9

Guest
Dokladnie o tym samym caly czas tu i na becie mowie, ale ludzie jak to ludzie "ale moze jutro ktos mnie wkurzy i bede chcial go skopac!" - to ustaw PVP a nie marudzisz...
 

DeletedUser13

Guest
Powinien być możliwy jednorazowy wybór czy na danym koncie chcemy grać PvE, czy PvP, nie każdy lubi PvP. (...)
A mi się ten pomysł nie podoba. To, z czego dziś mogę czerpać rozrywkę jutro może być dla mnie nudne. Nie wspomnę o damskiej części Graczy. Skoro gra jest dla mnie przyjemnością to nie lubię jak często każe mi podejmować ostateczne decyzje, których nie mogę zmienić. Bo chcę posmakować, poczuć, popróbować, sprawdzić....
Grając w gry lubię być policjantem, który łapie złodziei, ale lubię też być bezwzględnym sadystą, który rozbija łeb policji bejsbolem, gdzie jucha aż chlapie na przechodniów... Ot takie... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser9

Guest
A dlaczego nie ogolny? Gra ma spory potencjal na bajeczne PVP z PVE na drugim planie, ustawic XX dniowa blokade na nowych graczy a po blokadzie mozesz bic i ciebie moga bic :) Tak sie nie da nudzic:eek:
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie gra była by bardziej pasjonująca, gdyby była możliwość napadania innych,lub mnie:)
Wygrany coś dostaje(bez plądrowania miasta),obrońca może coś dostać lub nie na pocieszenie i nie traci jednostek,atakujący owszem.
Ustawić jakiś limit żeby "mocny" nie lał "słabeusza",za ranking jakieś nagrody...
 

DeletedUser13

Guest
Jedno "ale" mam w tym wszystkim... Pomysły okej, zbliżone do walk PvP z FoE, ale... Tam jest podział na sąsiedztwo, zbliżone do siebie technologicznie... Tutaj czegoś takiego nie ma... I wyobraźcie sobie Zenka, który ledwo pierwszą prowincję podbił, a tu mu na wiochę wpada ziom, który już jedzie 10 okręg od swojej wiochy i w drzazgi jego śmiesznych wafli roznosi, okrada i papa... Hmmmm...
 

DeletedUser

Guest
Dlatego w plemionach był ogranicznik- morale o ile dobrze pamiętam, silny gracz nie mógł atakować słabych.
 

DeletedUser14

Guest
Mógł mógł, ale jego wojsko było znacznie osłabione, mogło mieć 33% maksymalnej siły lub mniej, zależy od poziomu graczy.
 

DeletedUser

Guest
Czy ja dobrze rozumiem, że wy chcecie z tej gry zrobić Plemiona? czy też inną grę typowo PvP? z pilnowaniem czy żadna armia nie idzie w twoją stronę i patrzeniem na zegarek kiedy flota wraca? :confused:
 

DeletedUser14

Guest
Najwyraźniej niektórzy chcą. Ja byłbym za innym systemem PvP niż w FoE czy TW, ale trudno coś wymyślić, gdy jeszcze nie ma systemu gildii, znajomych, rozwiązania problemu nieaktywnych graczy na mapce, eh...:confused:
 

DeletedUser

Guest
Ale jesteście w gorącej wodzie kąpani. To dziecko raczkuje a wy chcecie żeby się już na randki umawiało... :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry