• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Gracze do naprawy III

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser626
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Tessi

Zwiadowca
Winyandor:

Kariszef
Hunterek
zebrapl

Ciekawa jest sytuacja z zawodnikami:
pilchacz - jego Sanktuarium na poziomie 2 buduje się chyba od miesiąca
Spartakus84 i jajko - swoje miasto mają wyprzedane do budynków podstawowych od kilku miesięcy, wygląda na to, że zrezygnowali z gry
 

DeletedUser1088

Guest
Felyndral:
Ziolo 77777 rozbudowa ratusza 48h
Sytri rozbudowa ratusza 48h

proszę o naprawę
 

DeletedUser1088

Guest
Obydwaj Gracze logowali się wczoraj, więc wygląda na to, że grają.

jak w beton;(
ja nie proszę o usunięcie tych graczy
proszę tylko o naprawę ich ratuszy.
sam jasno napisałeś/napisałaś, ze obydwaj gracze logowali się wczoraj. A rozbudowa ratusza poziom 3 i 4 trwa ponad 20h???
nie, znaczy, że jest błąd techniczny na ich kontach powodujący niemożliwość motywowania ich ratuszy.
Druga kwestia:
Posiadając dane odnośnie ich wczorajszego logowania, możesz na 100% powiedzieć, że logowali się na św nr 3 ??? czy też np na s1, gdzie grają non stop? Ja prosiłem o naprawę ratusza na s3.

Proszę o szybką naprawę i możliwość motywowania, ponieważ przez swoją niekompetencję i brak logicznego myślenia, czy też wysnuwania logicznych wniosków, powodujesz u mnie frustrację;)
z poważaniem
sleep

co złego to nie ja, i proszę nie nad interpretować mojej wypowiedzi.
 

DeletedUser1067

Guest
Logowanie rozpisane jest na poszczególne serwery, więc widzę ruch na świecie Felyndral. Jeden Gracz logował się wczoraj o 20, drugi o 14. Ingerujemy w grę Graczy w bardzo ważnych i istotnych przypadkach. Jeśli Gracz gra w miarę regularnie jego konto jest "nietykalne". Proszę o uszanowanie, że ktoś logując się o 20 może, nie może zalogować się o 10:58 (gdy pisałeś post). Zakończenie czyjejś budowy jest ostatecznością przy kilku dniowej wyraźnej nieobecności.
 

DeletedUser1088

Guest
Nic nie rozumiem, więc może wytłumaczysz mi mechanikę tej gry.
Piszesz, że gracz logował się 20,00, tak?
więc jak się zalogował o 20,00 i kliknął budowę ratusza, to o której ratusz powinien zakończyć budowę? 3h-4h??? pewnie mniej.
więc co ma koniec budowy ratusza do logowania???
Po za tym gracz wcale nie kliknął budowy ratusza, tylko pewnie dostał zbyt dużą ilość motywek w ratusz i system zablokował automatycznie według jakiegoś schematu.

macie błąd, ale upieracie się nad ingerencją. A czego dotyczy ta ingerencja? prawidłowego działania gry, przecież. zakończenie czyjejś budowy???
to budowa nie kończy się automatycznie??? Nie wiem jak mam to inaczej jeszcze zapisać.

Proszę o wyczerpującą odpowiedź, taką którą ja, czyli imbecyl komputerowy nie znający metod programowania jest w stanie zrozumieć.
z poważaniem
sleep
 

DeletedUser449

Guest
Budynek awansuje o poziom, gdy skończy się czas budowy, a gracz zaloguje. Oba warunki muszą być spełnione. Gracz zalogował się o 20.00 i do tej pory nie zalogował, więc ratusz jest ciągle w rozbudowie. Za to support pomaga w tym temacie, jeśli od ostatniej aktywności gracza mija więcej czasu.
Gracz nie mógł dostać zbyt dużą ilość motywek... bo ma ratusz w rozbudowie.
 

DeletedUser1088

Guest
Kalart, sprawdzę jutro i pojutrze itd;)
dzięki za info bo od supportu tak szybko to się nie doczekam
 

DeletedUser1067

Guest
Nie było mnie trochę przy kompie, ale jeśli mogę jeszcze coś dodać to wygląda to tak:

Gracz klika rozbudowę Ratusza, kończy się ona gdy zaloguje się do gry. Dopóki tego nie zrobi Ratusz jest w budowie. Gdy support dokończy budowę można klikać wsparcie (dawać monety). Jeśli support ingerowałby w grających Graczy w ten sposób to za chwilę, ktoś by pisał, żeby zebrać mu narzędzia albo pomóc w inny sposób. Zaloguje się, dokończy się budowa i można go wspierać. Dla mnie osobiście to równe szanse. Ktoś loguje się częściej i ma szybciej skończone budynki i zbiera wsparcia. Ktoś loguje się rzadziej i traci wsparcia. Wiele zależy od zapału i determinacji Graczy. Zakładając, że Gracze są aktywni. W czasie dłużej nieobecności możemy pomóc sąsiadom takim jak Ty :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry