• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Grafika z ewentów do własnego wykorzystania

Azulena

Rozbójnik
@Dragomira

mam prośbę o grafikę z obecnego i poprzednich eventów (jeśli jeszcze jest dostępna).

Pamiętam, żeby była już taka prośba, szukałam tych postów, ale nie udało mi się odszukać. Pamiętam, że prośba była spełniona. ;) Dlatego zakładam wątek.

Szczególnie zależy mi na grafice (tło miasta) z obecnego eventu, jest naprawdę prześliczna. :)

Wykorzystam ją wyłącznie do celów prywatnych (tło pulpitu). ;)

Sądzę, że nie ja jedna chciałabym ją mieć, ale ostatnio było tak "gorąco", że o takich sprawach się zapomniało. :)
 

DeletedUser626

Guest
Tło miasta to nie jest pojedynczy element, nie da się go niestety tak po prostu zapisać.
Za to mam:
Starsze grafiki wrzucał na forum @jakub357 , w tym temacie: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/elvenar-arts.2170/
 

Azulena

Rozbójnik
Obrazy z ładowania gry świetnie się nadadzą na tło pulpitu mojego lapka. ;)

A w tym wątku Jakuba grafik do wyboru do koloru. ;)

DZIĘKUJĘ BARDZO!!! :) :)

A tą prześliczną jesień, będę musiała sobie jakoś skleić z kawałków.... ;)

W grze MMO, w którą gram 4 lata, twórcy doskonale zdają sobie sprawę, że niektóre fragmenty świata są wręcz urzekające nastrojem i urodą - więc od dawna funkcjonuje kombinacja klawiszy, która usuwa z ekranu wszystkie elementy menu i inne, zostawiając tylko sam piękny obraz, wraz z postaciami i zwierzakami, jeśli są w pobliżu.

Katalog zawierający wszystkie screeny z tej gry "waży" już u mnie ponad 1 GB. ;)

Czy w Elve nie mogliby wprowadzić takiego czegoś?
Ze względu na to, że elementy "należące" do Gracza są dowolnie ustawiane, usuwane, itp. z pewnością są czymś całkiem oddzielonym od tła i można tak przeprogramować widok miasta, aby było je widać, lub nie, po użyciu funkcji wywoływanej klawiaturą, lub zwyczajnie udostępnionej w opcjach.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser1945

Guest
Cześć. Czy Byłaby możliwość udostępnienia lub stworzenia jakiś tapet z aktualnym wątkiem czyli jajka i feniks? Niektóre z nich, jak np to w załączniku , są wręcz oszałamiające i z chęcią wstawiłbym jej na pulpit w jakieś koncepcji artystyczno-fantastycznej.Jajo.PNG
 

jakub357

Łucznik
O, jaka dobra jakość! Bardzo mnie to zadowala;
a czy mogłabyś @Dragomira podpytać grafików o jakieś drobne szkice, lub concept arty? To byłoby coś :)
Niektóre z poprzednich ich prac udało mi się wygrzebać, więc podejrzewam, że te nowsze też gdzieś się podziewają.
 

Azulena

Rozbójnik

jakub357

Łucznik
Tak, elvenarowska jesień jest według mnie najpiękniejszym wystrojem graficznym.
A gdyby jeszcze zainwestowano w dodatkową oprawę muzyczną, to tym bardziej byłoby to przyjemne :)
 

Azulena

Rozbójnik
Czy masz może inne fragmenty screenu? By się pobawić potrzeba ich troszkę więcej np. by dosztukować drzewka po wycięciu niepotrzebnych na tapecie elementów gry. Wystarczyłby fragment z lekkiego przesunięcia obecnego widoku. Mogę spróbować coś sklecić :D
Tak, mam inne - nie wiem, czy da się coś połączyć, w środku jest miasto... ;) Wrzucę wszystkie na swój serwer, wyślę Ci linki, w "rozmowie" jeśli można. ;)
 

Odane

Wędrowiec
Chodzi Ci o to by było widoczne całe "tło"? Tzn. całość lasu, ze skałami i dolinami, czy tylko las po lewej stronie (jak w screenie, który wstawiłaś) i fragment przestrzeni gdzie było miasto?
 
Ostatnia edycja:

Azulena

Rozbójnik
Kolejny ewent działa mi na nerwy....

Ale grafika na wejściu urokliwa, jeśli ktoś, może @Dragomira, dysponuje tą grafiką, to bardzo ładnie proszę... ;) :)
 
Do góry