• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gratulacje dla AMATORÓW

Nusion

Kapłan
Dziękujemy serdecznie bractwu AMATORZY z Felyndral za wręcz epicką bitwę, którą stoczyli z nami (czyli z bractwem Dziesiąta Skrzynia) w końcówce konkursowego turnieju.
Serdeczne gratulacje, jesteście wielcy :)

Ostatniego dnia zmagań mieliśmy około 15-20k przewagi i znakomity plan na samą końcówkę turnieju, a przynajmniej tak nam się wydawało... Zachowaliśmy sporo sił i prowincji na koniec, wiec wyglądało, że wszystko pójdzie jak po maśle. Taaa... :p Okazało się, że Amatorzy mieli taki sam plan ;)
W końcówce każdy z nas dał z siebie dosłownie wszystko łącznie z dorabianiem prowincji na przyspieszaczach, a przewaga i tak dosłownie topniała w oczach. Kiedy Amatorzy ruszyli, to wydawało nam się, ze stoimy w miejscu... Przyznam szczerze, że nieskromnie nam się wydawało, że na Felyndral nie mamy sobie równych, tymczasem to, co pokazali w całym turnieju, a szczególnie w końcówce, napędziło nam niezłego stracha ;) Wygraliśmy wprawdzie, ale tylko nic nie znaczącymi 400 punktami, co w przekroju całego turnieju nie jest żadną przewagą, to raptem półtorej prowincji. Amatorzy okazali się całkowicie równorzędnym, niesamowicie silnym przeciwnikiem i stoczyli z nami wręcz epicka bitwę.

Jeszcze raz serdeczne gratulacje dla wszystkich AMATORÓW :)

Bractwo Dziesiąta Skrzynia

P.S. @adviser, Tobie gratulujemy niesamowitego rekordu polskich serwerów, 27k, wow !!!
 
Ostatnia edycja:

froono

Wędrowiec
Dzięki bardzo !!!
super twój wpis @Nusion "prawie" oddaje cała dramaturgie tego turnieju :) ale kto w nim nie uczestniczył nigdy się nie dowie jaka była adrenalinka ')
Walka była piękna, plan był super, uśpiliśmy troszkę Waszą czujność i skupiliście się na innym serwerze, brakło nam dosłownie 2-3 min bo mieliśmy jeszcze kilka asów w kieszeni, tak to jest jak się ogląda siatkówkę a nie klika turniej ;)
Prawda niestety jest nieubłagana Wygraliście i to się liczy!
dla mnie osobiście z takim zacnym przeciwnikiem i taką różnicą punktów w tej skali i tak się czuje Wygrany. ;)

co do @adviser Graty mu za wykonanie Mega pracy w tym turnieju, nie tylko SUPER wynik ale i mobilizacje nas wszystkich.
Dziękuje jeszcze raz Wam za walkę a mojemu Bractwu za super ciężką prace.
 

DeletedUser3541

Guest
Gram dwa lata i prawie rok gralem w amatorach i tam zawsze mielismy 10 skrzynke, Bractwo super i Arcy Froono tez. Teraz ponad pol roku Arcy Spooky top 1 i ekipa tez ekstra. Nastepnym razem Froono chetnie przeskocze na tydzien wam pomoc. Bo Moje 12.5 k na pewno by pomoglo:) Pozdrowienia dla Amatorow i 10 skrzyni:)
 

DeletedUser1256

Guest
Dla 30 diaksów takie cyrki. Zasadniczo też pogratulowałbym rekordziście, tylko to żaden rekord. Ot miał bardzo dużo prowincji odkrytych co się wiąże ze stażem w grze. Reszta to tylko ogromna ilość woja wyprodukowana bonusowo i użycie wzmacniaczy do hp i ataku.
 

DeletedUser174

Guest
GRATULACJE!

siedzieliśmy w Owieczkach i z zapartym tchem obserwowaliśmy finisz. Coś mi się zdaje, ze długo będziecie pamiętać ten turek ... a podobno to taka spokojna i relaksacyjna gra :D Szacun :))) Szczerze to aż Wam zazdroszczę ;)

a rekord indywidualny... wyzwanie! @adviser ukłony

Dla 30 diaksów takie cyrki. Zasadniczo też pogratulowałbym rekordziście, tylko to żaden rekord. Ot miał bardzo dużo prowincji odkrytych co się wiąże ze stażem w grze. Reszta to tylko ogromna ilość woja wyprodukowana bonusowo i użycie wzmacniaczy do hp i ataku.
Problem w tym, że nie o 30 diaxów tu chodzi... one są, bo jakaś nagroda musiała być. Istotą sprawy jest tu coś o wiele większego, ale mogą to zrozumieć tylko ludki z bractw, które bawiły się w turniej. Nawet gdyby nagrodą był 1 diamencik też byłyby takie "cyrki" :D
a co do reszty... ja swoje odklikałam w tym turnieju i wiem, ile to wymagało zaangażowania. Takie trywializowanie problemu jest chyba trochę nie na miejscu. Nie rajcuje Cię temat? Rozumiem i szanuję. Ale jak możesz to bądź tak miły i pozwól im się cieszyć, bo mają powód do radości i dumy.
 
Zasadniczo też pogratulowałbym rekordziście, tylko to żaden rekord. Ot miał bardzo dużo prowincji odkrytych co się wiąże ze stażem w grze.
I tu sie bardzo mylisz, bo @adviser nie gra o wiele dluzej ode mnie, czyli moze troche ponad 2 lata. Wypracowanie sobie takiego postepu na mapie i tylu prowincji ma bardzo niewiele wspolnego ze stazem w grze (cos o tym wiem), a o wiele wiecej ze sprytem, pomyslem na wykorzystanie Syrenek i Zodiakow i dodatkowo z ciezka praca. Niewielu graczy bylo w stanie tak wykorzystac okazje, jakie sie w grze nadarzaly i to w sensowny sposob, choc wielu probowalo. Samo przeklikanie turnieju na wielu prowincjach to zadna filozofia, ale wypracowanie sobie warunkow po temu, by bylo to mozliwe, to juz niewielu potrafi. Takze wbrew temu co uwazasz, naprawde jest czego gratulowac :)
 

Tajniakos

Paladyn
Gratulacje dla wszystkich, którzy przyłączyli się do tej zabawy :) Moim zdaniem nie ma w nim przegranych a sami wygrani. Patrząc na wyniki padło sporo rekordów zarówno indywidualnych jak i grupowych więc są powody do radości i dumy :) Nie było chyba jeszcze turnieju w, którym 5k pkt nie zapewniło miejsca w turniejowym TOP 100.
Dziesiąta Skrzynia i AMATORZY na Felyndral,Czarne Owce i ILLUMIN∆TI na Arendyll - 6 turniejów na 10 skrzynek w jednym to kosmos i wielkie gratki!
Ale to czego dokonało Rollo i Dziesiąta Skrzynia na Winyandor to już nawet nie kosmos :)
@adviser czapki z głów za Twój rekordowy wynik :) Wysoko zawiesiłeś innym poprzeczkę :)
Moim zdaniem w dużej mierze na te wyniki przyczynił się @chris07070707, który robi na forum kawał niesamowicie dobrej roboty ze swoimi poradnikami turniejowymi i ode mnie niski ukłon w jego stronę :)
 

blazius1

Paladyn
Gratulacje dla Anny że się tak naszarpała na wszystkich trzech serwerach i oczywiście dla Zeratula za wynik 18k.
 
Do góry