• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Gry Forumowe :D

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser614
  • Data rozpoczęcia

Czy mój pomysł ma rację bytu?

  • Tak

    Głosy: 3 60,0%
  • Nie

    Głosy: 1 20,0%
  • I tak wolę paczkę żelków

    Głosy: 1 20,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser614

Guest
Witam sporo grywałem w gry przeglądarkowe (internetowe).i nie ukrywając trochę się rozczarowałem jak widziałem ile ludzi jest tutaj aktywnych na forum a przecież tego rodzaju gry tworzą ludzie.
Moja propozycja dotyczy gier forumowych takich jak na przykład lotto
moim zdaniem to bardzo fajna gra forumowa grywałem w parę gier gdzie to było wdrożone,
polega to między innymi że ludzie na forum dają do godziny 22 podają 6 liczb wiadomo każdy gracz dziennie może zagrać tylko 1 raz ( 1 kupon) Po losowaniu moderator forum sprawdza wyniki robi tabele i wstawia na forum gracze którzy mieli jakieś trafione liczby coś wygrywają
Jakieś małe dodatki do Gry np 5 diamentów Itp
Moim zdaniem to ożywi trochę grę i forum a co za tym idzie będzie więcej graczy i większe wpływy $ dla administracji. Bo moim zdaniem konkurs mikołajkowy napisz list to jest troszkę denne przeznaczone dla 10 latków, sam nie wyobrażam sobie 20 letniego chłopa który pisze list do mikołaja :D
Mam więcej pomysłów na takie gry dokładnie znam plan działania by unikać oszustów i błędów
Piszcie co o tym myślicie :D
 

DeletedUser48

Guest
Nie neguję takich pomysłów, ale policz ilu graczy na tym forum jakikolwiek głos zajmuje i będziesz miał odpowiedź czy Twoja propozycja ma rację bytu.
 

DeletedUser614

Guest
No właśnie to by przyciągnęło ludzi moim zdaniem ożywiło by się sporo, pomagałem tworzyć jedno forum z gry i nieraz się tak zdarzało że więcej ludzi było na forum niż na grze :D Można tez zrobić takie punkty gracz po przez granie na forum i zdobywania punków by je gromadził a potem mógł by je w grze wymienić na jakieś pierdołki ( skrócenie czasu budowli o 5 min więcej kultury na 24h itp ) To wymaga jedynie trochę pracy a może to przyciągnąć wielu ludzi. Takie jest moje zdanie :D
 

DeletedUser363

Guest
Znając możliwości generowania nowych błędów w każdej aktualizacji przez devów IG zajmujących się Elvenarem, to pomysł wymiany punktów mógłby się skończyć usunięciem całego konta przy próbie odbioru nagrody. :D Widziałem w Legend Online osobną nawet stronę z grami losowymi, w których się diaxy wygrywało - chociaż tam bez wydawania kasy nie pograsz, o czym się boleśnie przekonałem (ludzie potrafili w tydzień kilka klocków prawdziwej forsy wyładować). Jest to jakiś pomysł, tylko też wymagałby od twórców większego zaangażowania niż założenie tematu "macie aktualkę, pogadajcie sobie".
 

DeletedUser614

Guest
Wystarczy trochę pracy
Przede wszystkim chęci
Ogarniającego moderatora forum
Jak to się znajdzie to będziemy cieszyć się nowymi możliwościami w grze :D

Jest bardzo dużo zabaw i gier forumowych mam pomysły na przynajmniej 9 lecz nie wiem czy jest sens to pisać :D Czy po prostu nie zostanie to olane :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser363

Guest
Pisać zawsze jest sens, chociaż bym się nie napalał na bonusy do gry, bo tutaj nie wystarczą chęci i ogarniający moderator, tylko również grupa programistów, która miałaby to spiąć wszystko razem. :p A patrząc po dotychczasowych, podstawowych aktualizacjach to mógłby być z tym problem. :D
 

DeletedUser614

Guest
To nie była by wielka praca programistów wystarczyło by u dołu ekranu w grze koło kupca dać zakładkę punkty czy coś takiego i punkty z forum by się zaktualizowały co 24 h żeby uniknąć lagów serwera tak samo jak pieniążki w rezydencjach jedynie trudność była by w graficznym wyglądzie okienka z tymi punktami :D
 

DeletedUser79

Guest
Bo moim zdaniem konkurs mikołajkowy napisz list to jest troszkę denne przeznaczone dla 10 latków, sam nie wyobrażam sobie 20 letniego chłopa który pisze list do mikołaja :D
Tutaj muszę Cię wyprowadzić z błędu, bo list napisały osoby +60 (chodzi o wiek), co jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem, że mamy takich graczy. Tematyka konkursu jest może dziecinna, ale żeby coś ugrać trzeba wykazać się kreatywnością - z czym "10-latek" może mieć mały problem.
 

DeletedUser614

Guest
No wiadomo że do wszystkiego znajdą się chętni ludzie :D Ale tu nie chodzi o tel list tylko o zrobienie jakiś fajnych gier na forum które przyciągną graczy, można będzie jakieś pierdołki wygrać itp :D

Cos takiego gdzie będzie można obserwować starania ludz a nie że ktoś wyśle list na mail i słuch na forum na ten temat znika :D
Pod żadnym względem nie obrażam tego pomysłu z listem proponuje tylko coś nowego :D
 

PasRatunkowy

Wędrowiec
Niegłupie,a nawet ciekawe:)ważne jednak co o tym myśli Mod jako przedstawiciel twórców.myślę że odpowiednia reklama przyciągnęła by graczy,taką mam przynajmniej nadzieję:)
 

DeletedUser

Guest
Ogólnie sam pomysł nie jest zły, ale... no właśnie...
1) powinna być jakaś piecza nad tym ze strony moderatorów,
2) ilość graczy powinna być przynajmniej jakaś sensowna dwucyfrowa,
3) musi być zgoda producenta/wydawcy.
Dlaczego te punkty? Zaraz wytłumaczę.
ad 1) Trzeba odsiewać posty osób, które kilkukrotnie będą dodawały różne albo próbowały manipulować, edytując swoje. Dlatego konkretna godzina wpisu i późniejsze do wywalenia, oraz oczywiście pół godziny odstępu, by zadziałała blokada edycji wpisu.
ad 2) Jeśli będzie mało osób grać o zabawa nie ma sensu. Nagrodami się będzie dzieliło kilka osób i tyle z tego będzie.
ad 3) Do gry waluta premium nie może być wprowadzana przez byle kogo i jej ilość (a raczej źródła) jest zapewne kontrolowana. A więc ktoś na zlecenie naszych modów by musiał ją określonym osobom wydawać. "Rozdawnictwo" tejże waluty nie przeszło by niezauważone.
 

DeletedUser450

Guest
A może nie mierzyć tak wysoko i do puli nagród wprowadzić itemy z gry? Na przykład ileś wojska, ileś młotków i takie tam..lotto nie wymaga dużego nakładu ze strony gracza, więc myślę, że nawet dla młotków warto wytypować jakieś cyferki :) Przy dobrej reklamie znajdą się chętni :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry