• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Haloowinowy Ewent

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4412
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser4412

Guest
witam mam propozycje kto hce na haloween feniksy zeby byly i do tego jeszcze coś fajnego renka w góre
Ja jestem za
 

DeletedUser4412

Guest
witam czy pomysl zostal juz wyslany do twurcuw czy mozemy spodziewac sie odpowiedzi jak najszybciej bardzo zalezy mi na feniksach
kto jest za pisac!!!!
 

Hajmdal

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Temat zamykam z dwóch powodów:
1. Brak ankiety która powinna się znajdować w myśl zasad działu:
7. Temat z pomysłem musi zawierać ankietę anonimową, jednokrotnego wyboru, nieograniczoną czasowo. Ankieta musi umożliwiać oddanie głosów zarówno popierających dany pomysł jak i przeciwnych.
2. Brak opisu pomysłu, który powinien się tutaj znajdować zgodnie z punktem 3 zasad tego działu:
3. Każda sugestia musi zawierać dokładny opis tego, co chciałbyś zaproponować. Pamiętaj, aby napisać konkretną argumentację, dlaczego Twoja sugestia powinna zostać wprowadzona.

A tak poza tym, jeśli autor tego tematu chciałby się aktywnie udzielać na tym forum to proszę pisać zgodnie z zasadami polskiej pisowni, ponieważ błędy i styl aż rażą w oczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry