• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel z sąsiadami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser68
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser68

Guest
Czy u Was lista handlowa tez wygląda tak jak u mnie ? Miejsce jest tak cenne, a i produkcja bez bonusu raczej nieopłacalna. Nie widzę wyjścia, muszę wszystko sama produkować. Mam odsłoniętych prawie 20 sąsiadów, ale żaden z nich nie gra, są to ratusze z 4-5 budynkami. I z tego co sprawdziłam dalej, również nikt nie gra. Jak to dalej rozegrać ?
 

Załączniki

  • Unbenannt.png
    Unbenannt.png
    198,6 KB · Wyświetlenia: 23

DeletedUser14

Guest
Nic nie poradzisz na aktywnych i nieaktywnych sąsiadów. Spróbuj napisać do tych aktywnych, czy nie mają na wymianę surowców, których potrzebujesz. I uzbrój się w cierpliwość, im więcej sąsiadów odkryjesz, tym więcej może być ofert... No i jeżeli nie masz innego wyboru - kupuj bezpośrednio od Kupca :p
 

DeletedUser68

Guest
U kupca ceny są super , dzięki :p
Ile Ty masz już odkrytych sąsiadów. Ja tak jak pisałam odkryłam samych niegrających i nadal tylko takich odkrywam. Sprawdzałam w którą stronę iść, ale wszędzie pomór :mad:
 

DeletedUser14

Guest
Ja mam odkrytych tak z 10, a aktywnych tylko 5-6, to też nie za wiele. Ale za to jest 15 stron ofert, na które mnie nie stać z kolei :eek::confused:
 

DeletedUser68

Guest
To ja mam odkrytych prawie 20 sąsiadów i ani jednego aktywnego :( Ofert nie mam jak widziałeś, prawie wcale i do niczego :eek:
 

DeletedUser52

Guest
Noremi, wystaw na targ własne oferty, ja wystawiam kamienie za pozostałe produkty w skali 1:1 i sprzedają się tego samego dnia pomimo 50% opłaty dla graczy, którzy mnie jeszcze nie odkryli.
Niestety nieaktywne sąsiedztwa i handel to pięty achillesowe tej gry, pozostaje nam nadzieja, ze Inno wprowadzi gildie albo cokolwiek pozwalającego grupować się graczom, zanim gra zdechnie. :D
 

DeletedUser68

Guest
Wstawiam, tak jak napisałeś 1 : 1 , ale wisiało 2 dni i zdjęłam :(
Mam nadzieję że coś pomyślą, bo za chwilę stanę w miejscu. Mam bonus na marmur, i mam ich 4, a drzew 5 choć nie mam bonusu i dopiero dzisiaj udało mi się odblokować prosty szlak, bo nie miałam drewna . moja oferta wisiała i żadnej z drewnem nie było, a u kupca szkoda mi było, gram dopiero 3 dni więc o wszystko ciężko.
 

DeletedUser64

Guest
Mam podobny problem co ty Noremi, ponad 20 sąsiadów i tylko 1 aktywny. Na targu 6 mizernych stron ofert :(
Utrudnia to dość grę, bo ciężko pozyskać wszystkie surowce. Mam nadzieję, że jak wprowadzą gildie to sytuacja się poprawi :)
 

DeletedUser37

Guest
U mnie może nie ma problemu z ilością ofert ale za to, na 12 stron jest aż 8 na których wszyscy poszukują stali. Większość produkuje marmur/deski a stali jak na lekarstwo.
 

DeletedUser68

Guest
Coś chyba tego nie dopracowali. Ja mam tylko jedną stronę ofert i to nie do końca zapełnioną i jest na niej tylko stal. Niech szybko coś wymyślą, bo ludzie będą rezygnować :(
 

DeletedUser36

Guest
Możliwe że w Twojej okolicy np jeden lub więcej aktywnych graczy ściąga wszystkie interesujące go oferty (w ramach wykonywania zadań powtarzalnych)w miarę a że akurat stal go/ich nie interesuje to te zostają. Sam w pewnym momencie ściągałem dużo ofert z marmurem i drewnem i mając mały zasięg handlowy czyściłem wszystko/prawie wszystkie mnie interesujące
 

DeletedUser48

Guest
W znajomej tutaj niektórym grze, też są towary bonusowe. Też tak jest, że są towary, które są rodzynkami, więc to nic dziwnego, że i tutaj to zrobiono.
To jest początek gry, później się rozkula (podejrzewam).
 

DeletedUser68

Guest
w FoE w zasadzie od początku gry do wprowadzenia gild byłam sama, łączenie na niewiele się zdało, w sumie doszło mi chyba ze 3 grających, Później, fakt wszystko sie zmieniło i miałam dużo aktywnych u siebie, oczywiście i w gildii też. Założyłam gildię, bo to było dla mnie wybawienie :D
 

DeletedUser13

Guest
No cóż, u mnie w sąsiedztwie ostatnio zauważyłem, że wszyscy sr@ją deskami :p A żelaza ni ma... A zapowiadało się tak pięknie... ;)
 

DeletedUser68

Guest
to weź mnie do siebie, co prawda mam bonus na marmur, ale desek u mnie nie uświadczysz :confused:
 

DeletedUser68

Guest
mam u siebie wszystko, niby samowystarczalna o_O a wiadomo jak wszystko to i nic, ale póki co nic lepszego nie przychodzi mi do głowy
 

DeletedUser68

Guest
no może nie pod każdym względem , nawet na pewno nie pod każdym :p
ale jeśli chodzi o materiały tutaj, to przynajmniej się staram
 
Status
Zamknięty.
Do góry