• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel z sąsiadami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser68
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser14

Guest
Więc oprócz forum jest 10 innych sposobów, mimo że forum jest najlepsze, to i tak inne metody mogą nie być gorsze ;) Więc..
I z reguły nie oznacza. Jest 180 graczy, a aktywnych ponad 1000, więc... gdzie tu równość? ^^
 

DeletedUser14

Guest
Ja nie porównują 180 z forum (i tak nie wszyscy są aktywni) do ogółu serwera, gdzie większość to niestety konta nieaktywne (przynajmniej tak wnioskuję z wypowiedzi innych o trudnościach i braku aktywności), a 180 aktywnych do 1000 aktywnych na serwerze :p
 

DeletedUser123

Guest
Moim zdaniem bractw nie będzie brakowało... aa nawet będzie ich więcej niż się możemy spodziewać.
Aktywnych graczy ( mam na myśli takich którzy nie wchodzą tylko żeby zebrać monety i ustawić surowce na 1 dzień, tylko bardziej aktywnych ) jest grubo ponad 1000 a może i się mylę, może jest ich znacznie więcej. Z dnia na dzień przybywa po 200-400 nowych graczy, na aktualną chwile jest ich ok. 42 tysięcy, wejdą bractwa - więcej osób zacznie grać a z pewnością dużo osób powróci dzięki tej aktualizacji.
Ilość osób w bractwie = 25, a każde bractwo na swój sposób ułatwia grę to czemu ktoś rzekomo miałby być bez bractwa skoro to przynosi korzyści ?
 

DeletedUser9

Guest
Bractw bedzie pelno. Znaczna wiekszosc to beda nawet bractwa kilkuosobowe przez ominiecie prowizji :)
 

DeletedUser111

Guest
Będzie pełno i wiele upadnie.Mam pytanie-czy będzie wpisowe do przystąpienie do bractwa,czy będą wpłaty na rzecz bractwa,no i na końcu co bractwo oferuje członkowi.
 

DeletedUser14

Guest
Na razie nie ma skarbca (nic na to nie wskazuje), więc nie ma jak zbierać ani wpisowego, ani wpłat.
Oferuje:
-handel z członkami (nie muszą być odkryci, mogą być z drugiego końca mapy ;)) bez prowizji
- komunikacja, wspólna zabawa, itd. :p
- motywacje
 

DeletedUser68

Guest
Najważniejsze że wszyscy w bractwie sa aktywnymi graczami - 25 aktywnych graczy :rolleyes::rolleyes::D:rolleyes: jak dla mnie raj :D
handel bez prowizji , motywacje, żyć nie umierac :D:p
 

DeletedUser111

Guest
Trochę wyprzedzam do przodu,a czym i z kim będziemy handlować za jakiś czas,jak większość swoje miasta rozwinie maksymalnie?
 

DeletedUser37

Guest
czy będzie wpisowe do przystąpienie do bractwa
Nie, nie trzeba nic płacić żeby przystąpić do bractwa. Do bractwa możesz dołączyć na dwa sposoby, przez zaproszenie albo złożyć wniosek o członkostwo (o ile bractwo nie wyłączyło tej opcji).

czy będą wpłaty na rzecz bractwa
Na razie nic takiego nie ma.

no i na końcu co bractwo oferuje członkowi
Możliwość handlowania ze wszystkimi członkami bez płacenia prowizji, wspierać i otrzymywać pomoc sąsiedzką, korzystać z czatu (którego jeszcze nie ma) i wysyłać wiadomości do wszystkich członków bractwa.
 

DeletedUser68

Guest
Nie martw się kirares, zanim my się tak rozwiniemy, to gra będzie nam oferowała nowe towary :D
 

DeletedUser9

Guest
Nie mowie o normalnych bractwach tylko o takich 2-3 osobowych na 1 dzien big deal i do domu :D :D :D :D :D
 

DeletedUser111

Guest
Tak myślisz?O by nie było zastoju potem i ta opcja okazała się tylko fajna dla nowych członków w początkowej fazie gry:)
 

DeletedUser68

Guest
wiadomo , że jak nie będa gry rozwijali, to stracą graczy, a nie po to tyle pracy w nią włożyli. To przecież nie pierwsza ich gra, więc dobrze wiedzą co robią, ale co będziemy gdybać, pogramy i zobaczymy
 

DeletedUser9

Guest
Dokladnie :D
A bedac dokladnym po prostu cieszmy sie wszystkim co nam dają :D :D :D
 

DeletedUser68

Guest
pewnie że tak, wszystkim co nam dają i żelkami :p:p
już się nie mogę doczekać :cool:
 

DeletedUser

Guest
Pamiętajcie, że temat dotyczy "Handlu z sąsiadami", a o bractwach możecie porozmawiać np. tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Handel zdecydowanie ruszył Uff:) Znalazło się paru graczy w dalszej odkrywanej dziczy mapy i proszę oferty idą jak ciepłe bułeczki:)
Walki za to coraz nudniejsze :confused:
 

DeletedUser79

Guest
Teraz i ja mam problem w handlu, bo nagle nikt nie ma surowców, których aktualnie mi brakuje - pisanie do osób, które mają zwiększoną produkcję nic nie daje, opłacalne dla innych oferty również nie przekonują... I co zrobić? :/

Poprawka - danie więcej za mniej jednak przyniosło skutek :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry