• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel z sąsiadami

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser68
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser68

Guest
Ale przecież mogą przenieść na wolne miejsce po kimś, kto miał takie same bonusy, przecież takich miejsc jest na pewno dużo. Ja poproszę o takie przeniesienie , tam do Was :D
 

DeletedUser36

Guest
Tak to już jest w tej grze. W czasie gdy jedni , mieszkając w ludnym centrum mapy, przebierają ofertami handlując dla samego handlu aby dostawać dotacje za wykonywanie zadań; inni, gdzieś na biednych peryferiach, labiedzą się żeby związać koniec z końcem a i tak nawet tego nie mogą . Ten świat jest niesprawiedliwy.
 

DeletedUser55

Guest
sporobujcie mnie odkryc :> ja mam sporo ofert na handlu pozatym chyba mam farta na aktywnych graczy bo z odkrytych 90% jest aktywynych ^^
 

DeletedUser68

Guest
to mam do Ciebie milion km, bo ja na 25 odkrytych miast nie mam ani jednego aktywnego i w okolicy też nie widzę. Miałam nadzieję na jedno aktywne, ale nic z tego
 

DeletedUser36

Guest
ja teraz mam 11 stron ofert. było nawet więcej ale trochę wyczyściłem żeby kupić 600 marmuru za 600 desek. Tylko po to... żeby za chwilę dla równowagi kupić 600 desek za 600 marmuru. Zadania poboczne/powtarzalne wypaczają trochę całą ekonomię gry. Również dlatego że rzadziej logujący się, i z mniejszym zasięgem po takich akcjach bardziej aktywnych graczy mmogą mieć wyczyszczony rynek.
 

DeletedUser68

Guest
ja nie zaliczę tych zadań, nie mam szans. Wstawiłam tak dla spróbowania wczoraj 3 ofert na wszystko dając np. 10 desek za 5 żelaza czy marmuru i nic nie poszło
 

DeletedUser55

Guest
ja potrzebuje zwojow i krysztalu :>

noremi powiedz mi w ktorym miejscu jestes xD bo nie moge znalezc cb na mapie postaram sie dojsc do cb :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artur87

Rycerz
Noremi, ja ciebie znalazłem wczoraj na mapie. Tylko co z tego, jak nie wiem za bardzo jak odnieść położenie Twojej wioski do położenia mojej :D
Nie wiem nawet w którym kierunku podążać. Przydałyby się jakieś współrzędne wiosek czy też jakaś strzałka od mojej wioski do wioski innej osoby bo tak to jest lipa.
 

DeletedUser13

Guest
Na Tw2 jest dobre w tej materii rozwiązanie... Przydałoby się tutaj.
 

DeletedUser68

Guest
Ja Ciebie Shchoopacku odnalazłam, dzięki wskazówką które dostałam , ale do Bożego narodzenia tam nie dojdę :p
 

artur87

Rycerz
To osób oferujących cokolwiek na targowisku zależy od czego? Od tego ile osób odkryłem na mapie? Chyba nie, bo mam też oferty osób których nie odkryłem, ale zapewne nie wszystkich. Więc jak to jest?
 

DeletedUser11

Guest
U mnie też było strasznie słabo z ofertami nawet wczesniej robiłem post o tym, teraz jest już znosnie.
Mam odkryte 33 prowincje i z tego połowa też nieaktywna.
Z tym wyszukiwaniem siebie na mapie i odrywaniem jej w dana strone słaby pomysł.
Na becie mam podbite cos około 60 prowincji i juz chyba od miesiaca nie udało mi sie zdobyc nic wiecej.
Wojska sa za słabe próbowałem rożnych kombinacji . i Np przez tydzien cały czas trenujac jednostki wygram tym ze 3 walki może..
Raz zbierałem wosjka długo i ponad 2000 tancerzy 2000 lucznikow i 400 tentow wszyscy juz bonsuem.
Zdobyłem tym dwie cale prowincje ale co z tego jak kolejne prowincje maja juz tak silne jednostki ze nie ma szans na ich pokonanie...
 

DeletedUser68

Guest
Ja mam prawie 30 odkrytych i aktywnych graczy raczej tam nie mam. Jedna osoba wczoraj mnie odwiedziła i to wszystko. Ciężko tak się gra bo i nieodkrytych, też pustkowie :(
 

DeletedUser64

Guest
Na becie mam podbite cos około 60 prowincji i juz chyba od miesiaca nie udało mi sie zdobyc nic wiecej.
Wojska sa za słabe próbowałem rożnych kombinacji . i Np przez tydzien cały czas trenujac jednostki wygram tym ze 3 walki może..
Raz zbierałem wosjka długo i ponad 2000 tancerzy 2000 lucznikow i 400 tentow wszyscy juz bonsuem.
Zdobyłem tym dwie cale prowincje ale co z tego jak kolejne prowincje maja juz tak silne jednostki ze nie ma szans na ich pokonanie...

A jak wyglądały negocjacje? Bardzo duże wymagania, że zajmowałeś się tylko walką?
 

DeletedUser11

Guest
Mało opłacalne liczba surowców waha się miedzy 500 a 1000 za jedna prowincje ;/
Może jak ukończę drzewko nim wprowadza dalsze "w co wątpie bo duzo mi zostało "wtedy wszystkie surowce poleca na negocjacje teraz nie mam takich zapasów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry