• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Handel zaklęciami

DeletedUser3033

Guest
tak IG
tylko tak się zastanawiam po co czy do czego przyda się handel czarami ?
choć ja widzę tylko negatywne skutki takiego pomysłu (multi teraz może mniej bo nawet nieuczciwym graczom nie chce się grać)
rozwiń jak by to miało działać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Mam pytanie, czy stoi coś na przeszkodzie by wprowdzić handel zaklęciami podobnie jak surowcami ?
@Konstanty I W dziale "Pomysły i Propozycje" Każdy pomysł musi być opatrzony anonimową ankietą do głosowania, za bądź przeciwko zgłoszonemu pomysłowi. Bez ankiety nie ma pomysłu.
Ponad to nie za bardzo wiem czemu miałby służyć handel zaklęciami tzn czy miała by to być wymiana samymi zaklęciami czy może handel za inne surowce itp. Jak Ty widzisz taki handel ? bo nie za bardzo wiem jak się odnieść do Twojego pomysłu :)
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Proszę o uzupełnienie propozycji o ankietę. W razie problemów autora proszę o kontakt na priv.
 

DeletedUser3812

Guest
Generalnie jestem na tak.
Tylko na czym mialoby to polegac w szczegolach.
W kazdym badz razie pomysl fajny. Niestety nie ma jak zaglosowac. Z drugiej strony nie sadze zeby IG go wzielo pod rozwage. W koncu zaklecia zdobywa sie nie latwo, nie liczac pomocy sasiedzkiej.
Zaklecie za zaklecie mogloby byc ok.
//
tak IG
tylko tak się zastanawiam po co czy do czego przyda się handel czarami ?
Faktycznie czuc tu jakis konflikt interesow.
Zaklecia produkuje sie w akademii a tam wydaje sie diamenty.

połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Konstanty I

Wędrowiec
Generalnie jestem na tak.
Tylko na czym mialoby to polegac w szczegolach.
W kazdym badz razie pomysl fajny. Niestety nie ma jak zaglosowac. Z drugiej strony nie sadze zeby IG go wzielo pod rozwage. W koncu zaklecia zdobywa sie nie latwo, nie liczac pomocy sasiedzkiej.
Zaklecie za zaklecie mogloby byc ok.
//

Faktycznie czuc tu jakis konflikt interesow.
Zaklecia produkuje sie w akademii a tam wydaje sie diamenty.

połączono//Urdur
Handel czarami np. potrzebuję karmę dla zwierzaka bo jest takie zadanie. Wymieniam się z innym graczem na magiczną produkcję albo mam możliwość kupienia jej za PW.
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Przyznam że jakoś średnio widzę ten handel zaklęciami. Sporo możliwości do nadużyć w mojej ocenie.
Już szybciej sprawdziła by się dodatkowa zakładka w AM gdzie można by wymienić jedne zaklęcia na inne oczywiście nawet nie ma co marzyć o kursie 1:1 ( to by była zbyt bujna wyobraźnia)
Biorąc Twój przykład karmy : Pomijając już to że w obecnej chwili jest to produkt deficytowy, więc przypuszczam że większość zainteresowanych chciałaby uzyskać karmę oddając inne zaklęcie, tylko teraz czy karma z Twojego przykładu jest zaklęciem?.
Nie jest produkowana w AM, w trakcie eve czy przygód nie jest zaliczana jako zaklęcie. Trzeba więc by tu mówić o wymianie wszystkich przedmiotów znajdujących się w zakładce zaklęcia.
Sam pomysł aby za mniej potrzebne w danym momencie zaklęcia uzyskać coś co pomoże nam w danym momencie nie jest zły, jednak otwarty handel zaklęciami dla mnie odpada.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Zaklęcie za zaklęcie, pójdę dalej nawet artefakt za artefakt
Zaklęcia mają różną wartość i przydatność dlatego handel jako taki zaklęcie za zaklęcie ma się nijak podobnie jak artefakt za artefakt ponieważ już ze strony twórców były one do zdobycia w stosunku wymiany 1:2 ze względu na wartość jak i przydatność. Jako przykład event Zodiaki 2020r.
Dlatego nie wyobrażam sobie handel typu czarujący podarek który jest praktycznie nieużywany za karmę czy moc zasobów w stosunku 1:1 jak to proponujesz ponieważ to byłoby nieuczciwe.
Z założenia twórców jedyny handel odbywa się między towarami (surowce) i tutaj już mamy spekulacje, dodanie do handlu zaklęć to moim zdaniem zły pomysł tak samo jakbyśmy chcieli handlować wojskiem czy maną, orkami, młotkami itp.

Zresztą o czym tu dyskutować ten temat nie ma nawet ankiety ani sprecyzowanego pomysłu jakby to miało wyglądać i na czym polegać czyli nie może być rozpatrywany :)

Proszę o uzupełnienie propozycji o ankietę. W razie problemów autora proszę o kontakt na priv.
 
Do góry