• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Handlarz

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1244
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1244

Guest
Od kilku dni mam problemy z hurtownikiem.
Przedstawiana mi oferta, tak jak dotychczas, prezentuje wartość uwzględniającą cud (wartość bonusowa), ale gdy zaakceptuję ofertę, to dostaję tylko ofertę podstawową (o połowę mniejszą, nie uwzględniającą cudu). Na początku myślałem, że to błąd w wyświetlaniu, ale spisałem sobie zasoby, przyjąłem kolejne oferty i faktycznie dostaję tylko wartość bazową.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Tak jest chyba od zeszłej soboty.
Zgłosiłam do supportu i dostałam potwierdzenie, że taki błąd jest i postarają się go naprawić. Do tego ręcznie dodano mi brakującą ilość, ale z zastrzeżeniem, że nie są w stanie robić tego za każdym razem, i żeby wziąć to pod uwagę przy kolejnych zakupach u hurtownika. Kupowałam potem tylko wtedy, kiedy miałam max młotków i zgodnie z powyższym już nie pisałam do supportu.
Nic tylko czekać na aktualizację z naprawą, w której też, mam nadzieję, wrócą brakujące ilości z zakupów.
 

DeletedUser1496

Guest
Hej :)
Mam to samo z kupcem i jeszcze kilka osób w moim bractwie, wiadomość od supportu dostałam podobną do Twojej.
Nic tylko czekać na aktualkę z naprawą, ale na zwrot brakujących ilości raczej bym nie liczyła.:(
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
Wygląda na to, że naprawili po cichu. Znowu mi się zapełnił magazyn i dostałam tym razem odpowiednią ilość od Hurtownika. Za brakujące z poprzednich transakcji nie ręczę, nieraz zostawiłam grę otwartą i poszłam gdzieś na chwilę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry