• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Hej ho!

jakub357

Łucznik
Nazywam się Jakub.
Swego czasu studiowałem architekturę i miałem marzenie by zostać wspaniałym architektem, jednak wskutek splotu różnych zdarzeń - te sny rozbiły się i roztrzaskały niczym miliony gwiazd na nocnym niebie. Rzuciłem studia.
Nastało lato, a ja trwałem w zimie mojego życia, i nie było nikogo, kto byłby moim Słońcem. Poszedłem wtedy do szamana, który dał mi kolorowe leki. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że krótko po tym osiądę w kamiennych murach hospicjum, na pół roku.
Teraz jestem w domu. Rozpoczynam dzień walką i kończę walką. A chwilą spoczynku jest mi Elvenar.

Mam nadzieję, że znajdę ludzi, którzy zechcieliby spędzać razem ze mną czas, odkrywając zakamarki Felyndralu. Pozdrawiam ciepło! [;




 

DeletedUser1140

Guest
Przeczytałam Twój wpis i przypomniał mi się cytat wybitnego niemieckiego pisarza Wilhelma Raabe "Abyście tylko potrafili położyć kwiaty pomiędzy smutnymi liśćmi życia!"
Jakubie potrafisz :) udowodniłeś to swoją notatką. Życzę Ci wytrwałości:) po każdej burzy zawsze świeci słońce.
 

Luhasz

Wędrowiec
Jakubie! Widzisz, może jesteśmy na różnych rozdrożach życia, w różnych sytuacjach ale Twój wpis jest mi bliski, nie obojętny i bardzo bliski. Życzę Ci odwagi na każdy dzień i pogody ducha Towarzyszu!

Erendyll
Midgard Empire
 

jakub357

Łucznik
Dziękuję za okazane zrozumienie i życzliwość, to naprawdę wspaniałe zostać przyjętym w taki sposób! :D
Powiedzcie mi proszę, czy nasza polska społeczność Elvenaru ma jakiś IRC/chat, czy kanał na TS'ie?
Myślę, że gra byłaby o wiele bardziej ciekawsza, gdyby móc na gorąco wymieniać się swoimi przemyśleniami, nie tylko z członkami bractwa...
 

Deleted User - 172852

Guest
Witaj Jakubie :)
Wśród graczy jest wielu podobnych Tobie, borykających się z podobną walką :)
Życzę Ci, aby ta gra dała Ci nieco wytchnienia od codzienności :)
 

DeletedUser629

Guest
Hejo Jakubie :)
Głowa do góry ... jak w powiedzeniu... " po burzy zawsze wychodzi Słońce " i życzę Ci tego z całego serduszka ...
Nikt nigdy nie powinien ... cierpieć... dlatego najlepsze są bajki ... one zawsze dobrze się kończą :)
Ty już piszesz swoją bajkę ... byłeś już u szamana .... zima już mija ... więc wiosenka tuż tuż ... a wraz z nią ... budzą się nowe życia i nowe nadzieje ... :)
Więc nie poddawaj się ... My trzymamy kciuki ... wytrwały już jesteś ...bo część bajki już przeszedłeś ... i tak trzymaj !!
Mam nadzieję że w Świecie Falyndralu znalazłeś ... super braci i siostry ... i gra daje Ci ciut ukojenia ... i zapomnienia ....
Serdecznie pozdrawiam :):)
 
Do góry