• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Hejka Wszystkim a szczególnie Tym co już z pomocą jakąś pospieszyli

hacz11

Wędrowiec
Ubi wywaliło mnie z Heroes online więc szukając nowego miejsca trafiłem do Elvenaru i trochę chyba tu pobędę aczkolwiek początek gry uczy tylko cierpliwości. Walki na tak małych planszach gdzie raczej na razie pasuje tylko "nec Hercules..." zmuszają do uczenia się nowych taktyk więc na razie to raczej konduktu pogrzebowe zamiast maszerującej ze śpiewem armii. Dzięki za pomoc sąsiedzką z którą i tak nie wiem co zrobić bo cukier się gdzieś zapodział a o soli to można tylko pomarzyć :)
Nie wiem też na razie na jakich warunkach się do bractw wstępuje i kogo przekupić więc trochę pogram w samotności.

Usunięty użytkownik 2143

Guest
Jeśli chodzi o jakąkolwiek taktykę walki to zapomnij... w sumie to też trochę szkoda czasu na manualne rozgrywki :) to nie Heroes

Powodzenia w grze

PS. Jak zostaniesz trochę dłużej w grze i ci podejdzie daj znać widzę że grasz na Winyadorze więc mogę wysłać zaproszenie do bractwa

Aslana

Rozbójnik
Jeśli myślisz że początek tej gry uczy cierpliwości poczekaj co będzie dalej:D
Życzę dobrej zabawy;)

Sorcha

Rycerz
Witam a grało się w Heroes Online , mnie nie wywaliło, sam zrezygnowałem! Powodzenia i cierpliwości ;) !