• Drogi czytelniku forum,

Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Hejka

Marta996

Wędrowiec
Grałam sobie wiele lat w Grepo a teraz postanowiłam tutaj trochę polamić i pobudować domków. Grepo mnie wyczerpało :)

Sorcha

Tancerz ostrzy
Witam, na początku przez jakieś kilka rozdziałów później może się to zmienić, ale nie chcę straszyć. Ciesz się póki możesz ;):p!

Marta996

Wędrowiec
A co może się zdarzyć? :) Mnie już chyba nic nie może przestraszyć. Jak grałam aktywnie w Grepolis - coś podobnego do plemion dla mniej wtajemniczonych - to była jazda :) więc takie pykanie i budowanie to jest takie tam :)

Sorcha

Tancerz ostrzy
Nie wiem to moja pierwsza gra od IG, osobiście mam doświadczenie z innymi grami innych producentów, trochę można by powymieniać tytułów. Co do Elvenar to niektórzy utykają (zniechęcają się) na V rozdziale.

Konrad

Wędrowiec
Witaj. Wg. mnie masz rację. Elvenar w porównaniu do Plemion czy Grepo to jest pikuś. Jest tylko cisza, spokój i piękne widoki. Życzę miłej gry. Pozdrawiam.

Marta996

Wędrowiec
Jak na razie widzę, że chyba mam niezłe tempo rozwoju. Gram od soboty i jak widzę rozwój postępuje jako tako :) Niedługo w bractwie nie będę już ostatnia :) Pozdrowienia dla Leśnych Elfów :) i wszystkich przyjemnych ludzi w tą gierkę pykających ;)