• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Hiperborejczycy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1993
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1993

Guest
Powstanie 10 Sierpień 20017r.

CEL : KORONA ELVENARU

Priorytety > Współpraca oparta na wzajemności / Rozumienie Gry ( Świadomość potrzeby walki w turniejach i innych aspektów gry) Oraz zasad uczciwej konkurencji.
"NIE TOLERUJE §7 Pushing"


Ustrój : Polis ( Będę się starał o jak największą demokracje ) :rolleyes: Ale też bym chciał grać w spokoju :cool:
 

jakub357

Łucznik
Nazwa jest dwuczłonowa.
Hiper, to wiadomo.
Lecz czym, lub kim, jest Borejczyk? Jedyne co mi przychodzi na myśl, to borelioza, breja, borowanie. A to wszystko w dodatku w wersji ~hiper! Nazwa trochę straszna...
 

DeletedUser174

Guest
@jakub357 ale wiesz, że nie masz obowiązku przynależności do tego bractwa? Nie podoba Ci sie nazwa? Brawo Ty! Masz prawo do swojej opinii i omijaj to bractwo najszerszym łukiem jakim dasz radę. Ale skoro chłopinie nazwa wydała się godna uwagi to znaczy, że takowa jest. I mimo, iz to nie mój świat i wołami mnie tam nikt nie zaciągnie to trzymam kciuki by mu się udało stworzyć bractwo, które on i miejmy nadzieje kilku innych ludzików będzie nazywać domem. A nazwa? Jakie znaczenia ma nazwa? Równie dobrze mógł swoj klan nazwać "kopnięte papucie" lub inna kompletnie pojechana nazwa zupełnie od czapy byłaby dobra. To absolutnie nie nasza sprawa jaka jest geneza nazwy :)

@Zara1879 powodzenia :)))
 

jakub357

Łucznik
To absolutnie nie nasza sprawa jaka jest geneza nazwy

Ale może być. Wyrażam swoją opinię na temat skojarzeń i pytam z ciekawości. Wyznaje zasadę, że nie ma czegoś takiego jak przypadek, dlatego mam nadzieję, że poznam genezę nazwy, bo każdy wyraz, a już w szczególności nazwa, ma swój rodowód.
 
Do góry