• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Hurtownik- ujednolicenie aplikacji i wersji przeglądarkowej

Czy jesteś za ujednoliceniem hurtownika na aplikacji i w wersji przeglądarkowej?

  • Tak

    Głosy: 12 92,3%
  • Nie

    Głosy: 1 7,7%

  • W sumie głosujących
    13

Ethel

Rozbójnik
Witam,
temat powstał na skutek mojej frustracji w wyniku straty znacznych ilości narzędzi....
Otóż... Hurtownik w wersji na aplikację handluje danym surowcem w zamian za - z lewej narzędzia, środek złoto, po prawej za surowiec... Z bliżej nieznanych mi przyczyn w wersji przeglądarkowej wszystko jest inaczej- co najgorsze w środku handluje za narzędzia... tam gdzie w wersji na aplikację jest złoto....
Gdy handlowałam w wersji przeglądarkowej nie zauważyłam tego i na pamięć kliknęłam kilka razy handel za narzędzia co mnie bardzo zabolało....
Drogi Elvenar Team.... Czy byłby to duży kłopot aby kolejność wymian handlowych była taka sama na przelgądarce jak i w aplikacji...

Do tej pory opłakująca swoje narzędzia

Ethel
 

DeletedUser3332

Guest
Tez się tak naciąłem raz i poszło sporo surowców w pioruny:(

edytowano//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser174

Guest
generalnie nie korzystam z usług hurtownika...

mimo tego klikłam >tak<
wiele zmian tłumaczy się nam ujednolicaniem obu wersji. Ten rozstrzał między apka i przeglądarka jest śmieszny. Zdecydowanie nie tak to powinno wyglądać.
 

DeletedUser2264

Guest
Hehe, jednak ktoś zagłosował na nie :D Komuś ujednolicanie się nie podoba..
 
Do góry