• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica - błąd wyświetlania tabelki negocjacji

Tajniakos

Paladyn
Po dopasowaniu właściwych kombinacji na przedostatnim punkcie pierwszego piętra iglicy wyświetliło mi się podsumowanie w formie, którą podaję poniżej. Ponadto gra zbugowała się na około 5 minut po czym zatwierdzenie wygranej musiałem potwierdzić kliknięciem w lewym górnym rogu tabelki :)
Ponadto podczas przechodzenia pierwszego piętra iglicy trzykrotnie pojawiał się błąd, który relogował grę. Jeden z błędów powstał min. po wygranej na jednym z punktów. Dopiero po powrocie ten punkt został zaliczony.

iglica.jpg
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Czy to była jednorazowa akcja czy ta sytuacja jeszcze się powtórzyła?
 

Tajniakos

Paladyn
U bosa już tego problemu nie było. Zobaczę czy sytuacja się będzie powtarzać na drugim poziomie.

Edit: Przeszedłem na becie cały poziom iglicy i nic z powyższych problemów nie wystąpiło.
 
Ostatnia edycja:

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Wstrzymam się na razie ze zgłoszeniem tego ponieważ to mogła być tylko jednorazowa sytuacja.
 

Tajniakos

Paladyn
Właśnie przeszedłem drugi poziom i tylko raz wystąpił poniższy błąd w trakcie dopasowania:

iglica II pietro.jpg

Po relogu dostałem poniższy komunikat:

relog.jpg
 

Proqrator

Rozbójnik
Tez mialem cos takiego jak wyzej, ale to juz kilka iglic temu. Zdecydowanie częściej ten problem pojawial sie przy walkach. Od jakiegoś czasu problem ustal.
 
Do góry