• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Iglica - Blad po zdobyciu 12 skrzynek

Status
Zamknięty.
W wersji przegladarkowej gry jest powazny blad. W momencie, w ktorym pasek postepu bractwa w Iglicy Wiecznosci dojdzie do poziomu 12 skrzynek, dalsze robienie Iglicy w wersji przegladarkowej gry nie jest juz mozliwe dla zadnego gracza. Mamy taka sytuacje drugi tydzien z rzedu. W niektorych przegladarkach w ogole nie mozna wejsc do Iglicy (blokuje sie pasek ladowania przy probie wejscia), a w innych przegladarkach do Iglicy mozna wejsc, ale nie sa juz widoczne zadne skrzynki. Blad jest reprodukowalny w dowolnym miescie i w dowolnej przegladarce po zdobyciu przez bractwo liczby punktow wymaganej do zdobycia 12 skrzynek, nie wystepuje natomiast w wersji mobilnej.

EDIT:
choc kto wie, czy sie nie pospieszylem, teraz wszystko jest ok, wiec byc moze dzisiejsza miniaktualizacja wprowadzila jakies poprawki.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser174

Guest
cóż... poprzedniej iglicy nie skończyłam, bo 3 piętro okazało nie niemożliwe do gry

może jeszcze nie zamykaj tego watku, bo może sie okazać, że ten problem jednak dalej istnieje
 

DeletedUser4162

Guest
hej,nie wiem czy to tutaj pisać ale jestem zielony na Forum więc proszę się nie śmiać :) sprawa iglicy wieczności.wydaje mi się że nie dostałem jeszcze nagród,zrobiłem 3 etapy .jest to możliwe czy mi się coś pomyliło.można to jakoś sprawdzić?
 

DeletedUser3575

Guest
Nagrody dodatkowe są zależne od tego ile punktów uzyskało Twoje bractwo, jeśli bractwo nie było aktywne tak jak Ty, mogliście razem nie uzbierać na nagrody. Po lewej stronie iglicy jest pasek postępu, na którym zaznaczone są nagrody bractwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry