• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica wieczności - liczenie punktów

Jemsik

Zwiadowca
Witam, mam pytanie odnośnie sposobu liczenia punktów indywidualnych we wspólnej iglicy.
Pytam bo mam rozbieżności w miastach na trzech światach. I tak:
PL 1 rasa elfy etap leśne elfy koniec wysokich sal w iglicy punktów 42.
PL 2 rasa ludzie etap krasnoludy koniec wysokich sal w iglicy punktów 42.
PL 3 rasa elfy etap kranosludy koniec wysokich sal w iglicy punktów 27.
Ciekawi mnie właśnie czemu na trzecim świecie mam punktów mniej mimo ukończenia tego samego etapu?
 

Nusion

Kapłan
Punkty liczymy tak:
- za walkę ze zwykłym duchem - 1 pkt
- za walkę ze strażnikiem (ten przy bramie) - 2 pkt.
- za walkę z bossem - 3 pkt.
Za każdy pełny poziom jeden gracz zdobędzie więc 21 pkt.
Za całą Iglicę - 63 pkt.

Dlaczego na trzecim świecie masz mniej punktów, tego nie wiem. A może doszedłeś do bractwa po rozpoczęciu iglicy i część zrobiłeś zanim doszedłeś? To jedyne, co mi przychodzi do głowy. Bo wtedy właśnie te punkty z Tobą nie przechodzą do nowego bractwa
 
Elvenstats nie jest miarodajne, bo nie zapisuje daty dolaczenia do bractwa. Zapisuje date wykrycia zmian przynaleznosci do bractwa. Czyli zapisana zostanie albo data pierwszego manualnego odswiezenia danych na Elvenstats po takiej zmianie, albo data automatycznego, cotygodniowego zbierania danych. W praktyce prawdziwa data dolaczenia do bractwa moze sie roznic od tej pokazywanej na elvenstats nawet o tydzien, tu naprawde pomoga tylko powiadomienia w dzwonku albo dobra pamiec ;)
 

Jemsik

Zwiadowca
Przeszedłem w niedziele, więc pewnie było to już po pierwszch trzech etapach pierwszego poziomu. Akurat 15 punktów. Wszystko wyjaśnione.
 

Tajniakos

Paladyn
@jemsik wstąpiłeś do bractwa w niedzielę wieczorem,czyli mogłeś jakąś część iglicy już zrobić dlatego teza Nusion:
A może doszedłeś do bractwa po rozpoczęciu iglicy i część zrobiłeś zanim doszedłeś? To jedyne, co mi przychodzi do głowy. Bo wtedy właśnie te punkty z Tobą nie przechodzą do nowego bractwa
jest w 100% trafna :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser3785

Guest
Tak w sprawie iglicy, ktoś wie jak zdobywać w niej konkretne budynki np: roślina many? (Staram się o nią od dłuższego czasu.)
 

Proqrator

Rozbójnik
Mam pytanie dot iglicy wiec wcisne sie do watku.

Zyby zaliczylo mi nagrode (druzynowa ta za drugi poziom - 75 diamentow, teleport i portalowka) wystarczy ze bede mial pokonane wszystkie duchy na drugim pietrze czy musze odczekac 24h i przejsc juz na trzecie?
 

DeletedUser2262

Guest
Mam pytanie dot iglicy wiec wcisne sie do watku.

Zyby zaliczylo mi nagrode (druzynowa ta za drugi poziom - 75 diamentow, teleport i portalowka) wystarczy ze bede mial pokonane wszystkie duchy na drugim pietrze czy musze odczekac 24h i przejsc juz na trzecie?
Wystarczy że skończysz na ostatnim bosie na drugim poziomie.
 
Do góry