• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Iglica Wieczności - brak nagród

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Koval92

Kapłan
Właśnie u nas też na Felyndralu brak, zdziwiliśmy się po 22:40, teraz patrzę a dalej nie ma...
 

Setaur

Wędrowiec
Nagród z iglicy nie ma na wszystkich 3 światach. Trochę to irytujące. Gram już długo i to pierwszy tak frustrujący błąd. Proszę traktować graczy poważnie,Przypominam iż wszędzie gdzie pojawiają się pieniądze, mamy do czynienia z poważnymi ludźmi i tak też chcemy być traktowani.
 

DeletedUser4281

Guest
U mnie również brak nagród za iglice. Pewnie aktualizacja cos zepsuła:(
 

DeletedUser2017

Guest
@jarq czy mógłbyś sprawdzić i dać nam znać co jest przyczyną tego że IG po raz kolejny zmienia zasady gry podczas jej trwania ?
Wiele osób opiera swoją strategię na systematyczności tej gry a tutaj twórcy się zbytnio nie popisali i jak mniemam nawet nie przeproszą graczy za zaistniałą sytuację nie mówiąc już o jakiejś rekompensacie za spowodowane szkody.
Rozumiem że to tylko gra jednak szanujmy się nawzajem :)
 

DeletedUser4299

Guest
U mnie na Win też nie ma:mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3983

Guest
U mnie też brak nagród na wszystkich światach zgłosiłam to,ale inni piszą że dostali nagrody
 

Miroslaw78

Zwiadowca
U mnie w bractwie nagrody otrzymała na pewno... 1 osoba... może będzie to wskazówką do "naprawy" błędu... U tej osoby nie działa szybkie motywowanie innych graczy... może to powiązane...???
 

DeletedUser3975

Guest
Jeżeli to błąd/prawda, to otrzymałam ich (dzisiaj) bardzo mało, wydaje mi się, że za mało (2 sztuki), a doszłam wysoko.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Nagrody zostały już przyznane, z małym opóźnieniem niestety za co przepraszam, ale powinny być już na kontach.
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Jeśli ich nie masz to napisz do obsługi gry tam to sprawdzimy i ci pomożemy.
 
Do góry