• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglica - wskaźnik Sekretnej Skrzyni nie przekierowuje do jej faktycznego położenia

Serengeti

Szef kuchni
Wskaźnik Sekretnej Skrzyni (ten niebieski guziczek w prawym górnym rogu) nie przekierowuje do jej faktycznego położenia, jeżeli jestem już wyżej na schodach, a skrzynia pojawiła się gdzieś poniżej. Wtedy po kliknięciu guziczka zostaje się w tym miejscu, w którym jest obecnie gracz.

Jeśli skrzynia natomiast jest gdzieś powyżej aktualnej pozycji gracza, to działa prawidłowo. Przeskakuje do tego miejsca, gdzie jest skrzynia.

Nie załączam screena, bo nie bardzo można to pokazać na zdjęciu. Ale zdarzyło mi się już kilka razy, więc błąd jest powtarzalny.
Gram na przeglądarce ME Wersja 90.0.818.66.

Pozdrawiam,
Serengeti
 

Nusion

Kapłan
Potwierdzam
Znam ten problem już od dawna i u mnie czasem działa, czasem nie. Niekoniecznie jest tak, jak napisałaś, bo czasem działa u mnie zawsze, niezależnie od tego, czy skrzynka jest niżej czy wyżej. Czasem nie działa w ogóle. Nie umiem znaleźć zależności, kiedy działa a kiedy nie...
Da się z tym żyć, ale łatwiej by się żyło, jakby to działało zawsze prawidłowo :)

ps. Jeszcze taka obserwacja, że jak się dojdzie do końca piętra i po pokonaniu bosa kliknie się przycisk, żeby przejść dalej (jak minie/skrócimy czas oczekiwania), to pojawia się komunikat, że są niezebrane skrzynki i jak się tam kliknie, to ZAWSZE przenosi do tej niezebranej :)
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
Ja już rozpoznałam prawidłowość, że jak zadziała, to OK, a jak nie zadziała, to trzeba szukać gdzieś niżej ;)
Tak jak mówisz - da się z tym żyć, ale jak by zawsze działało poprawnie, to by było miło :)

Opcji wychodzenia z piętra z niezebranymi skrzynkami nie ośmieliłabym się ryzykować :D
 

Lanariko

Szef kuchni
u mnie ten przycisk nigdy nie działał... już do tego przywykłam ;P choć, fakt, ze było by miło jakby go naprawili :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Zawsze działa, zawsze przenosi do skrzynki, nigdy żadnej nie straciłam :)
Tak, przy przechodzeniu na kolejne piętro tak to działa, ale co się dzieje, gdy nie otworzymy skrzynki, a Iglica zostanie zamknięta?
Przepada, czy system losuje i nam dorzuca do inwentarza? Bo w ostatniej Iglicy właśnie zostawiłem sobie skrzynkę z myślą, że może się przydać w evencie, a potem już nie wszedłem do gry przed końcem Iglicy. Ale trudno mi stwierdzić, czy mi coś przybyło, nie planowałem tego, więc nie notowałem stanów fragmentów czy innych bonusów.
 

Elelkal

Rozbójnik
Tak, przy przechodzeniu na kolejne piętro tak to działa, ale co się dzieje, gdy nie otworzymy skrzynki, a Iglica zostanie zamknięta?
Przepada, czy system losuje i nam dorzuca do inwentarza? Bo w ostatniej Iglicy właśnie zostawiłem sobie skrzynkę z myślą, że może się przydać w evencie, a potem już nie wszedłem do gry przed końcem Iglicy. Ale trudno mi stwierdzić, czy mi coś przybyło, nie planowałem tego, więc nie notowałem stanów fragmentów czy innych bonusów.
W przypadku niezebrania nagrody ze skrzynki po rozwiązanym konflikcie a także w przypadku skrzynek pojawiających się na obrzeżach Iglicy, nagrody z nich przepadają po zamknięciu Iglicy.
 
Do góry