• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglice Burzy

H U Z A R

Wędrowiec
Jestem w epoce Leśnych Elfów i chciałem sobie podnieść Iglicę Burzy na najwyższy ,czyli 30 poziom.Zdumiałem się ,że niestety nie mogę jej podnieść ponieważ potrzebne są żywe towary ,których ja niestety jeszcze nie mogę produkować. Czy to jakiś błąd ,czy można ją podnieść dopiero jak będę je produkował?
Sanktuarium bezproblemowo podniosłem na najwyższy poziom.
 

H U Z A R

Wędrowiec
Dzięki za info.Na razie nie zamierzam opuszczać Leśnych Elfów więc dalej będę hulał na 29 poziomie iglicy. Szkoda tylko PW wpakowanych w 30 poziom.
 

Poziomek

Rycerz
ja nie wiem czy nawet jest sens rozwijac na maxa- musisz sobie spojrzec, bo % juz malo sie zwieksza, a wymagan pw do zamkniecia jest od groma- czy gra warta swieczki . nie wiem, jak nie masz co robic z punktami to moze.
 

Serengeti

Szef kuchni
Nie wiem jak jest konkretnie z Iglicami Burzy, ale w innych cudakach, w których dotarłam do poziomu, że rozbudowa wymaga żywych, podniesienie na kolejny poziom się po prostu nie opłaca. Przyrost mocy cudaka jest już niewielki i do tego nie wszystkie parametry rosną.
Tak że dobrze Poziomek mówi, sprawdź sobie statystyki kolejnego levelu i nie żałuj, że nie możesz rozbudować :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Tajniakos ma rację - do 30 poziomu wzrastają wszystkie parametry i dopiero 31 poziom daje część parametrów , a druga część zostaje na stałym poziomie
Niedawno dla własnych celów to sprawdzałem , dlatego ta pewność u mnie
 
Do góry