• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Iglicowka Bractwo

Status
Zamknięty.

Poziomek

Rycerz
a ja sie nie zgodze. bo
- wstepujac do bractwa - akceptujesz jego regulamin - Nikt cie nie zmusza byc w X lub Y z wymaganiami mozesz isc do np C gdzie graja 'dla zabawy'

Nie ma graczy niezastapionych , Bo jesli jednemu odpuscisz nie wywiazanie sie z tej umowy i nie wyciagniesz konsekwencji to pozniej ktos powie: a dlaczego ja mam oddac PW jak Tamten nie oddal - i wtedy dopiero robi sie niezdrowa atmosfera:)
 

Poziomek

Rycerz
A w jakim celu idziesz do bractwa iglicowego? aby robic zloto-i zgarniac diamenty. Oni tez maja swoje zalozenia
cel : zloto i 3 boss dla kazdego .
Nie wywiazujesz sie - bye- nastepny przyjdzie.

To samo normalne bractwo- grupa graczy aktywnych chcacych osiagac wiecej niz tylko minimum - ustala sobie swoj wewnetrzny status - i ich celem jest osiagniecie tego co jest tam zapisane., . dzikei takiemu wyznaczaniu celow pozniej mamy sytuacje jaka Ja np mialem. ze na s1- bractwa iglicowego z wolnymi slotami brak , bo wszyscy robia swoje i wszyscy sa zadowoleni-, a jakby ktos nie zrobil, wtedy chetnych jest conajmniej kilku na jego miejsce.
Wyniki swiadcza o nich - pozniej oni nie musza szukac osob do rekrutowania, pozniej to oni decyduja kogo wezma a kogo nie, kto bedzie obciazeniem a kto da z siebie duzo wiecej.
 

Tajniakos

Paladyn
A w jakim celu idziesz do bractwa iglicowego? aby robic zloto-i zgarniac diamenty. Oni tez maja swoje zalozenia
cel : zloto i 3 boss dla kazdego .
Nie wywiazujesz sie - bye- nastepny przyjdzie.
I właśnie takiego przedmiotowego traktowania graczy nie toleruję u siebie... Gracz to człowiek a nie maszynka do trzepania złota w iglicy... takim graczom się pomaga a nie bye ;) bo może się okazać za pół roku, że ktoś inny zrobi z niego "koksa" turniejowego a Ty postawiłeś na nim krzyżyk. Nie tędy droga.
 

AnnaGlades

Zwiadowca
Widzisz, to niezupełnie tak..wydaje mi się że zapisy zakładające restrykcje nic nie dają. Nie ma mowy o transferach Pw od słabszych do silniejszych. Ważniejsze jest poczucie wspólnego celu. Jeśli to osiągniesz..jesteś wygrany a Twoje bractwo samo zadba o to aby osiągać coraz lepsze wyniki :)
 

Poziomek

Rycerz
jezeli Ty decydujesz to twoja sprawa. Tylko oby sie nie okazalo ze raz czy drugi raz zrobicie zamiast 10 skrzynki np 9iata - i ci co robili zawsze 2-3x wiecej powiedza: tak dalej byc nie moze, albo bijemy sie o 10 skrzynke albo ide gdzie indziej. I co wtedy zrobisz?bedziesz wolal pozbyc sie 1 czy nawet 2 osob co nie robi 'limitow' czy pozbyc sie tych co byli baardzo aktywni i dawali duzo wiecej?
I najczesciej w 99% przypadkow te osoby co nie robia limitow nie robia ich z LENISTWA wlasnego, tak lenistwa.
T.lumaczenie sie ze nie ma czasu to bujda na resorach, na twitchach facebookach youtubach i innych komunikatorach siedza pol dnia a zalogowac na apce i klikac 5 skrzynek rano i 5 wieczorem nie moga?- Dosc niedawno i Nas taka sytuacja omawiana dopadla- pozegnalismy te osoby bez wiekszego zalu.
 

Tajniakos

Paladyn
@Poziomek nie chcę zaśmiecać Tobie tematu ale włos na głowie się jeży jak się czyta co piszesz.
U mnie co tydzień robimy 12-14 skrzynek, gold iglicę i czasem z różnych powodów komuś nie uda się wykonać limitu i czy to jest powód aby ściągać z niego 100PW tylko dlatego, że ktoś zrobił więcej? Jak zrobił to i więcej mu wpadło dobroci bo chyba nie po to to robi aby się ślinić na myśl, że wpadnie mu coś jeszcze, czekając z nadzieją, że komuś się nie uda...
 
Ostatnia edycja:

AnnaGlades

Zwiadowca
Nic z tych rzeczy..moje bractwo robi co tydzień złoto w iglicy..i wiesz..nawet nie muszę sprawdzać na jakim etapie jestesmy..Oczywistym jest że to złoto samo wpada na koniec..Turnieje..przy braku limitów wyniki pozwalają zdobyc 14, 15 skrzyń a nawet ich cały komplet..I teraz powiedz który system jest lepszy..?:)
 

Lanariko

Szef kuchni
Racja jak <ciach> każdy ma własną... (@Urdur wiedziała ze mnie wytniesz wiec juz zrobiłam to za Ciebie ;P )
Jest wiele kont nastawionych tylko na iglicę (wchodzą raz dziennie na 5 min nastawiają co trzeba jednego dnia w 10 min robią cała iglicę na przyspieszajkach i tyle ich widać) w takim bractwie nie ma znaczenia jaki jest gracz bo tam nikt nie zwraca uwagi na atmosferę :)
Ale są też "normalne bractwa które też potrafią zrobić iglice na max i tu juz sytuacja wygląda inaczej.
Czy trzymałabym gracza który psuje mi atmosferę w bractwie pomimo wykonywania limitów - nie (i nawet ostatnio to udowodniłam).
Dla mnie to jest gra - ma mi sprawiać przyjemność. jak mi ktoś smrodzi w bractwie to mi to przyjemności nie sprawia.
Staram się odrzucać, również, podania kont czysto iglicowych bo takie konta nie rozwijają mi bractwa - te konta rozwijają bractwo swojego właściciela na innym serwerze :)
@Tajniakos całkowicie zgadam się z Tobą ze praktyka oddawania punktów ani nie motywuje, ani nie pomaga. U siebie rozwiązałam ten problem trzema ostrzeżeniami, możliwością wpisania urlopu, oraz pomocą w rozwoju miasta. Często to wystarczy żeby ludzie zaczynali sobie radzić, ale jeśli nie, są proszeni o znalezienie sobie spokojniejszego bractwa, gdzie może nagrody będą mniejsze, ale będzie im się spokojniej grało :)

Złoto w iglicy wpada nam co tydzień a turniej robimy na 12-14 skrzynek, bez stania z batem i wrzeszczenia. I w normalnej atmosferze.
 

Poziomek

Rycerz
bah Ja swoje a Wy swoje. To ze u Was tak jest i sie sprawdza to dobrze, bo moze macie ludzi zaangazowanych oddanych grze i inne takie.
Natomiast w wielu bractwach tak bo rekrutujac pisze do wielu bractw i czytam przy okazji ich regulaminy, znaczna czesc pisze o obowiazkowym łapkowaniu, o obowiazkym turnieju, o limicie punktow,o przekazaniu PW , ba niektorzy pisza ze przyjmuja do bractwa po spelnieniu np 100tys pkt w rankingu - nawet Ci wielcy tak maja.wiec z jakiegos powodu to pisza, chca na starcie juz oddzielic osoby chcace sobie ot tak pograc od tych co grac dla wynikow. Nie wiem jak to sie wogole stalo ze temat o szukaniu bractwa zszedl na takie tematy i zrobil sie tu smietnik.

Nie mniej mozna go zamknac bo znalazlem bractwo na s1, nie iglicowe a normalne :)
 

Serengeti

Szef kuchni
W zasadzie to mogę się podpisać wszystkim czterema łapkami pod tym co napisała Lanariko :)

Dodam jeszcze od siebie, co może pogodzić tak skrajnie różne spojrzenia jak Tajniakosa i Poziomka, że udział gracza w bractwie powinien być sytuacją win-win dla obu stron :) Wtedy wszyscy są zadowoleni i za nikim z batem nie trzeba biegać ;)

Dlatego między innymi zaprosiliśmy do nas Magyrnę i Poziomka z ich iglicówkami, pomimo bycia, jak to ładnie Poziomek ujął "normalnym bractwem" ;) że w turniejach radzimy sobie świetnie tym składem, który jest, a chwilowo potrzebujemy wzmocnienia w Iglicy, gdzie raz srebro jest, a raz nam o kilkudziesięciopunktowy włos umyka, co bywa skrajnie frustrujące, zwłaszcza dla osób wyciągających wynik w górę.
Ze wsparciem typowych iglicówek srebro będziemy teraz mieli by default, co może zachęcić naszych dotychczasowych graczy, do tej pory zorientowanych bardziej turniejowo, do większego wysiłku. Bo skoro nagrody w trybie multi będą gwarantowane, to może warto sięgnąć czasem głębiej do kieszeni i te parę diamentów wydać, skoro w piątek się z nawiązką zwrócą :)

Tak że nikt na nikim nie żeruje, a każdy sam się stara, bo wszyscy jesteśmy na tym układzie wygrani :)

Czego nam wszystkim w naszych bractwach życzę :)
Serengeti

PS. A jak się rozpędzimy to może sięgniemy i po złoto :D #fingerscrossed
 
Status
Zamknięty.
Do góry