• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ikonka przygody bractw...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser3332
  • Data rozpoczęcia

Zmniejszyć/usunąć ikonki Eventowe ?

  • Zmniejszyć

    Głosy: 8 88,9%
  • Zostawić

    Głosy: 1 11,1%
  • Usunąć

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    9

DeletedUser3332

Guest
Tak mi się wydaje ze w tej przygodzie ikonka jest bardziej przesunięta na środek ekranu przez co cholernie przeszkadza i zasłania ekran. Dodatkowo wielkie to to i przeszkadzające. Nie dałoby rady zmniejszyć tego i przesunąć jak najbardziej w bok, albo dać możliwość wyłączenia ikonek "eventowych" ?

Mowa tu, oczywiście, o wersji MOBILNEJ, gdzie nie ma (jak na przeglądarkach) możliwości oddalenia widoku i zarządzanie miastem staje sie bardziej kłopotliwe :(
 

DeletedUser1763

Guest
Ale w wersji mobilnej da się oddalić widok. Robisz to tak jak ze zdjęciami, klikasz dwoma palcami i przesuwasz je do siebie. No chyba, że nie grasz na urządzeniu dotykowym to już nie wiem. A co do samego tematu to jestem za zmniejszeniem ikonki. Zwłaszcza na przeglądarce jak się ma małą rozdzielczość ekranu jak ja (1366 x 768), ikonka niechcianej przygody zajmuje znaczną część ekranu.
 

DeletedUser3332

Guest
Hehe, wiem że da się oddalić ale tylko w określonym zakresie. Na przeglądarce natomiast jest możliwość oddalić na taką odległość żeby było widać całe miasto. Dlatego przy tej ikonce i mieście rozbudowanym trzeba dodatkowo przesuwać ekran aby wykonać określone akcje. Tym bardziej że ikonka była ostatnio bardzie z lewej, a nie, prawie, na środku.
 

DeletedUser2017

Guest
@yojinek.pl zgadzam się z tobą ta ikona na PB to jak bilbord wielka i nie zawsze trafiona reklama przygody jakbyśmy nie wiedzieli że są PB i do jakiego bractwa należymy dlatego jestem za zmniejszeniem tego bilbordu do minimum oraz przesunięcia go jak najbardziej do rogu ekranu :D
 

Urdur

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Trochę mało głosów w ankiecie, żeby zgłosić pomysł potrzeba ich trochę więcej. Głosujcie śmiało :)
 
Do góry