• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Informacja zwrotna: Czy problem z zawieszaniem się gry nadal występuje?

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Drodzy Ludzie i Elfy,

Po tym, jak potencjalnie naprawiliśmy jeden z większych problemów technicznych w ostatnich dni, jesteśmy bardzo zainteresowani Waszymi opiniami.
- Czy nadal masz problemy z zamrażaniem/zawieszaniem się gry? (gra się zatrzymuje/zamraża, nie możesz nic zrobić)
- Jeśli tak, to kiedy i w jakich okolicznościach to występuje?
- Jeśli tak, czy zostaje to naprawione podczas ponownego załadowania gry?

Pozdrawiamy,
Wasz Elvenar Team
 

Poziomek

Rycerz
narazie nie zauwazylem. Zakladam ze raczej naprawione bo wczesniej nie bylo dnia aby nie zaliczyc 'conajmniej jednej' zwieszki.
 

Ovocko

Rycerz
Na apce nadal zdarza się, że aplikacja zgłasza brak połączenia z internetem (nawet jeśli tel. jest podłączony - przez wifi - do światłowodu).
Trudno jest określić kiedy, mam niejakie wrażenie, że wiąże się np. z przełączeniem się połączenia z 2,5GHz na 5GHz lub odwrotnie.
Mam też wrażenie, że tego typu komunikaty wiążą się głównie z połączeniem przez WiFi, bo kiedy pojawia się tego typu problem odłączenie się od WiFi i przejście na transmisję po sieci komórkowej rozwiązuje problem.
 

Lanella

Wędrowiec
Na apce nadal zdarza się, że aplikacja zgłasza brak połączenia z internetem (nawet jeśli tel. jest podłączony - przez wifi - do światłowodu).
Trudno jest określić kiedy, mam niejakie wrażenie, że wiąże się np. z przełączeniem się połączenia z 2,5GHz na 5GHz lub odwrotnie.
Mam też wrażenie, że tego typu komunikaty wiążą się głównie z połączeniem przez WiFi, bo kiedy pojawia się tego typu problem odłączenie się od WiFi i przejście na transmisję po sieci komórkowej rozwiązuje problem.
U mnie wiesza się ZAWSZE przy logowaniu. Niezależnie, czy przez WI-FI, czy przez transmisję. Muszę wtedy całkiem wyłączyć jedno i drugie i włączyć jeszcze raz.
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie często jeszcze zawiesza się podczas logowania na komputerze z windows 11 i na laptopie z windows 10
Rzadziej niż wcześniej , ale nadal
 

Birma200

Zwiadowca
Od naprawy wszystko jest w porządku, gra nie zawiesza się na żadnym ze światów. Nareszcie można bez stresu korzystać z kupca.
Dziękuję za interwencję i pozdrawiam :).
 

Deleted User - 198835

Guest
U mnie poprawka - nie za często , ale przywiesza się czasami podczas logowania , ale z trudem po chwili jednak ruszy
 
Do góry