• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Inne gry

  • Rozpoczynający wątek Whistleblower
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser64

Guest
Hmm.. Moim zdaniem to trochę przesadzona opinia. Fakt faktem, że trochę nauki granatów oraz kontroli recoila jest, ale mam kilku znajomych, którzy grali latami w cs 1.6 i po przejściu do go, po pierwszym miesiącu byli już dość wysoko w rankingu :) Ale to tylko moje zdanie, najbardziej polecam zakupić/zagrać u kogoś parę razy i samemu ocenić. Każdy lubi co innego :)
 

DeletedUser9

Guest
To nie kwestia lubienia mysle, bo akurat CS'a to ja bardzo lubie :p Tylko po prostu te opinie mnie troche martwiły bo prawde mowiac nie chce mi sie "na nowo uczyc" grać. Ale przekonales mnie, skonczy sie sesja to zakupie i zaczne grac. Hmmm ciekawe ile w GO zajmie zeby i tu nazywali mnie czitem :D
 

DeletedUser

Guest
FoE (znowu nuda bo drzewko skończone) oraz WoT (chwilowo pausa - brak czasu i sprzętu)
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś grałem w plemiona, ogame i traviana.
Obecnie z internetowych gram w: FoE, Elvenara, The west, Grepolis
Z kolei normalne gry najmilej mi widziane to: Assassin's creed 1-2; Medieval 2 Total War + dodatki; Might and Magic: Heroes 6; The sims 3 (cała kolekcja. Niektórzy mogą twierdzić, że to dla dziewczyn, ale to nie jest prawda :p); GTA II i IV; Fifa 13; WP Bitwa o Śródziemie; HoMM 3... hmmm... coś jeszcze :p? Zgubiłem się... aha... Twierdza Krzyżowiec i Delux to ostatnia z gier, które posiadam i pogrywam ;-)
 

DeletedUser

Guest
To nie kwestia lubienia mysle, bo akurat CS'a to ja bardzo lubie :p Tylko po prostu te opinie mnie troche martwiły bo prawde mowiac nie chce mi sie "na nowo uczyc" grać. Ale przekonales mnie, skonczy sie sesja to zakupie i zaczne grac. Hmmm ciekawe ile w GO zajmie zeby i tu nazywali mnie czitem :D

Dużej różnicy nie ma ale osobiście lepiej mi się gra w CS:GO, niż w 1.6. Oczywiście na początku pewnie będziesz mówić, że dziwnie się gra, dziwne sterowanie ale po jakimś czasie stwierdzisz(chyba), że CS:GO lepszy :p

Aktualnie mam przegrane:
612 godz. łącznie
 

DeletedUser9

Guest
Na poczatku zawsze sie dziwnie gra i steruje :p
Ale sterowanie az tak sie rozni?
 

DeletedUser

Guest
Hmm czas na mnie heh.

Gry które grałem i lubiłem (online/offline)

- Metin2,
- FIFA (moim zdaniem 07 najlepsza heh :D),
- Oczywiście Counter Strike (1.5, 1.6 no i teraz GO - ta gra się nigdy nie znudzi.. 7 lat i dalej jak dziecko :D), ranga Orzeł jak coś PW coś pykniem,
- Heroes III i IV,
- Need for Speed (tak samo wszystkie części i pewnie jak większość największy sentyment do Most Wanted),
- Call of Duty,
- Gothic I, II, II,
- Dragon Ball Online (tajwański serwer, tak apropo niedawno były alfa testy DBO EU i powiem wam warto zobaczyć jeśli ktoś się wychował na Dragonie, serwer ma wystartowac za 3 miesiące)

Jeśli chodzi o gry Strategiczne takie jak ta, to raczej mało grywałem, coś tam w Traviana i plemiona ale wtedy nie lubiałem takich gier :D
 

DeletedUser88

Guest
FoE pod tym samym nickiem na świecie C. Choć powoli odpuszczam (FoE) na rzecz Elvenar'a.
 

DeletedUser

Guest
Forge of empires.
Jeżeli ktoś też tam gra na Arvahall to zapraszam na pw. Może jakąś współpracę między grami podejmiemy surowcowo - punktową ;)
 

DeletedUser

Guest
To ja (tu niespodzianka :) ) polęcę The West ze stajni IG.
Gra jest o tyle fenomenalna, że zarówno aktywni gracze jak i ci mający mniej czasu mogą spokojnie w nią grać.
Każdy znajdzie coś dla siebie. Lubisz grać aktywnie, robisz postać pod forty (zawsze jakaś bitwa jest a zabawa przednia), możesz również się pojedynkować (chociaż tu system od jakiegoś czasu wymaga poprawy). Lubisz robić zadania, nie znajdziesz lepszej gry. Stawiasz na handel, zdobądź taniej, sprzedaj drożej, śledź rynek... gra dla ciebie. Nie masz czasu grać aktywnie? Nic nie szkodzi, zaloguj się raz dziennie i zleć postaci co ma robić. Reszta zrobi się sama.
W grze postawiono mocny nacisk na socjalizację graczy, dobrze rozbudowany czat i forum. Można nawiązać sporo znajomości.
Przemiła ekipa obsługująca grę, zawsze służąca pełną pomocą. Polecam gorąco tę grę. http://www.the-west.pl/
 

DeletedUser1429

Guest
Gry w jakie grałem ?
Online:
GoodGame Empire (dawno)
The Pride of Taern (polecam)
Elvenar (aktualnie)
CS też ale chwile
i jeszcze kilka ale nazwy wyleciały z głowy.
Offline:
Drakensang
Warhammer 40,000
Gothic wszystkie
Risen
Age of Wonders
 

zata

Zwiadowca
Oprócz Elvenar tylko w undergame gram aktualnie - taka mniej komercyjna w sumie zupełnie nie komercyjna produkcja, mniej kolorowa, chyba bardziej rozbudowana no i klimat postapokaliptyczny :p
 

Hassano

Łucznik
@Fenfral w drakensang'a grasz nadal?? ja przestałem ale sentyment i wspomnienia pozostały :) naprawdę fajna gierka tylko cos mi nie pasowało ale już nie pamiętam co :D
 

Deleted User - 172852

Guest
Kilka ładnych lat grałam w Legenda:Wojna smoków :) Niestety gra zrobiła się potwornie droga i rozwój postaci bez wpłacania pokaźnych sum stał się prawie niemożliwy. A w każdym razie zbyt czasochłonny. Więc pojawiłam się tutaj :)
Jakiś czas bawiłam się również w Two worlds II (online) i Runes of magic.
Obecnie w przerwach między zbieraniem młotków biegam sobie w Temple Run 2 na telefonie :)
 
Do góry