• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Inne nazwy w zadaniu i produkcji (manufaktura marmuru)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser37
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser37

Guest
Witam :)

W zadaniu pt. Wielkie Zamówienie, mam wyprodukować 2 Wspaniałe Ołtarze a w opcjach produkcyjnych manufaktury marmury mamy Zachwycający Ołtarz.

5zksvn.jpg
167tlk0.jpg


Nomak
 

DeletedUser68

Guest
u Nomaka można się było domyślić, ale u Karyma to już los szczęścia : trafisz - nie trafisz :eek:
 

DeletedUser68

Guest
Nagroda w zwojach chyba duża, to może i faktycznie, ale może to tylko zwoje pergaminu ;)
 

DeletedUser13

Guest
O ile dobrze kojarzę, to misje towarowe (począwszy od pierwszej), gdzie nagrodami są towary wymagały dobówek. Na 2 dni nie widziałem żadnej, a na 9h nagroda za wielka...

images
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser68

Guest
No tak, ja sobie mogę tylko zgadywać, a Ty przecież dobrze grę znasz :p
 

DeletedUser13

Guest
Nie zaraz tak dobrze:) Na becie trochę grywałem, ale tutaj póki co, moje imperium doopy nie urywa;)
 

DeletedUser68

Guest
dobra, dobra, nie bądź taki skromny i tak wiem że na początku listy w rankingu jesteś :p
 

DeletedUser14

Guest
Już nie jest :rolleyes::rolleyes:

Zgaduję, że to nie są jedyne zadania z błędnymi tlumaczeniami... :confused:
 

DeletedUser13

Guest
Hikari, błędne tłumaczenie to raz... Ale ja wlazłem specjalnie na betę, postawiłem budynek ze zwojami (nie miałem w bonusie) i za cholerę z angielskiego nie dałbym rady nic przetłumaczyć na 'Serię powieści', nie mam aż takiej wyobraźni... :rolleyes:
 

DeletedUser68

Guest
ja jestem 216, więc 1 czy 21 to dla mnie czołówka i co gorsza, stanęłam bo nie mam towarów do odblokowywania i to jest dopiero ból :(
 

DeletedUser13

Guest
Nie no, na 21 jeszcze nie wylądowałem, ale to wina offline. 2 dni bez czasu na grę i spaaaaadasz... Ale ranking póki co jest bardzo elastyczny. Dziś 10, jutro 100...
 

DeletedUser79

Guest
To odkrył już ktoś co to za "Seria powieści"? Produkcja 3h odpada :)
 
Do góry