• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Potwierdzone Inne wartości dodatkowych kwiatków na planszy na apce i w przeglądarce w Evencie Wróżkowym

Charlene

Szef kuchni
Właśnie się zorientowałam, że są inne wartości dodatkowych kwiatków na planszy, w zależności czy to aplikacja, czy przeglądarka na korzyść przeglądarki.
Zrzuty na górze apka a na dole przeglądarka:
event blad.jpgimg_20210505034151_Zrzutekranu2021-05-4o21.30.39_zmniejszamy_pl.jpg
Plansze są takie same co widać po identycznych nagrodach, ale niestety na przeglądarce otrzymujemy po 3 kwiatki a na aplikacji tylko 2. Nie wiem czy jest to błąd tylko graficzny, bo jeszcze nie losowałam, ale wartości powinny być takie same dla obu opcji a tak nie jest.
 

Serengeti

Szef kuchni
Mnie się wydaje, że to są po prostu 2 różne nagrody...
Ja gram tylko na przeglądarce i na tej samej planszy mam nagrodę kwiatek x2 i kwiatek x 3, więc to raczej tylko zbieg okoliczności, że akurat na przeglądarce trafiły ci się 2 po 3, a w apce 2 po 2 na tej samej planszy.
 

Serengeti

Szef kuchni
Zrzuciłam widok planszy z 2 i 3 kwiatkami w nagrodach.
 

Załączniki

  • event.pdf
    387,3 KB · Wyświetlenia: 7

Charlene

Szef kuchni
@Serengeti tylko w tym momencie gdybym losowała na kompie to bym miała więcej kwiatków jak na aplikacji :/ nie powinno być tak, że plansze są różne. To tak jakbym zaczęła coś robić na aplikacji a wchodząc na kompie mam niespodziankę, że to nie jest moment w którym skończyłam.
Akurat Ty już masz inną planszę bo już losowałaś, więc to normalne, że nie będą takie same ilości kwiatków na każdej.

EDIT: nie wiem czy kiedyś już nie było problemu z tymi różnicami podczas ubiegłych eventów, bo coś kojarzę, że na apce były inne wartości skrzynek niż na przeglądarce.
 
Ostatnia edycja:

Serengeti

Szef kuchni
OK, to chyba nie zrozumiałam problemu :)
Bo myślałam, że to są dwa różne miasta, a to było to samo, tylko widziane z różnej perspektywy.
To faktycznie słabo :/

Wykasować tę konwersację powyżej, żeby nie zaśmiecać wątku?
 

Charlene

Szef kuchni
Niestety dzisiaj sytuacja wygląda tak samo.
Screen z przeglądarki:
event blad 2.jpg
Screen z apki:
event blad 22.jpg

Nadal losując w przeglądarce dostajemy większą ilość kwiatków jak w aplikacji.
 

skrybik

Rozbójnik
@Charlene czy jeśliblosujesz na przegladarce tego x3 kwiatka, to czy dostajesz 3 czy 4? Ja gram praktycznie caly czas na apce i otwierając okienko z kwiatkiem x2 dostaję 3, zawsze o 1 więcej
 

Charlene

Szef kuchni
Nie losowałam w ogóle, zrobię to dopiero wieczorem na przeglądarce bo nie chce ryzykować utraty dodatkowych kwiatków. Nie zmienia to faktu, że tak nie powinno być, grafika powinna być spójna zarówno na przeglądarce jak i na apce a ewidentnie jest coś nie halo na apce, bo nawet okno z zadaniami się ,,trzęsie” - nie mam czasu tego nagrać.
 

BlossomValvi

Łucznik
@Wojtek90 widzę że losowałeś i faktycznie dostajesz tylko i wyłącznie to co pisze?
Bo mozliwe że to tylko wizualny efekt tzn. z każdego losowania dostajesz 1 kwiat, więc po prostu w przeglądarce nagroda za losowanie oraz nagroda w slocie są od razu zsumowane?

Jak będzie wiedza w dziennych to przetestuję :)
 

skrybik

Rozbójnik
Za jakiś czas sprawdzę to, tzn mam jeszcze chyba jedno okienko z kwiatkiem. Otworzę je na komputerze a potem wejdę na apke i zobacze ile kwiatkow jest "otwartych"
 

Charlene

Szef kuchni
Spróbuję dzisiaj wieczorem po 21.00 to zweryfikować jak wejdę na komputer i sprawdzę, czy to tylko efekt graficzny i czy nalicza dodatkowe kwiatki na apce, bo muszę i tak polosować dzisiejszą nagrodę i otworzyć wszystkie pola.
 

skrybik

Rozbójnik
Przeprowadzilam test.
Otwarlam na przeglądarce z efektem x2 i dodalo 6 kwiatkow
Poszlam na apke i pokazalo sie że (już w otwartym) po nakliknieciu zaklęte kwiaty 6, chociaż grafika byla nieco inna:
IMG_20210505_131524.png
 

Wojtek90

Zwiadowca
Oki, zrobiłem na drugim świecie próbę na apce i wszystko jest dobrze, tylko po prostu jest zła grafika na planszy, w kółku widzimy że jest pokazane "x1" ale wylosowuje x2, jest to jedynie błąd graficzny.
dowod.jpg
Po wylosowaniu pokazuje w podglądzie poprawną wartość - tak jak pisała @skrybik a na planszy dalej jest zła.
2.jpg

Reasumując można śmiało i bez obaw losować na apce, nikt na tym nie straci :)
 
Do góry