• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne InnoGames TV - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Mnie osobiście bardzo podoba się IG TY.
Obojętnie kiedy by nie wyszedł następny odcinek, zawsze oglądam z ciekawością.
 

DeletedUser626

Guest
Pomijając wróżki i w ogóle część Elvenarową, mam wrażenie, że cały odcinek był jakiś taki kolorowy i radosny. Czuję wiosnę, mimo śniegu za oknem :D Muszę sobie kupić takie zajęcze uszka ; 3
 

DeletedUser

Guest
Mnie się podoba, że zawsze jest jakaś ładna prezenterka na początku.
Odcinek był wiosenny, bo wiosna jednak nie długo.
 

DeletedUser382

Guest
Czy aby móc bawić się z wróżkami trzeba mieć podbitych aż 390 prowincji ( tak mi wyszło bo do krasnoludów na becie trzeba 260 a na filmie widać że nowa era będzie wymagała dodatkowo 130) - czy coś żle rozumiem?
 

DeletedUser234

Guest
Coś źle zrozumiałeś, prowincje nie są wymagane do rozwoju technologicznego - mam 192 prowincje podbite i skończone całe drzewko.
 

DeletedUser382

Guest
prawie dobrze zrozumiałem bo to będzie po aktualizacji. Zajrzyj na betę to zobaczysz że drzewko ma obostrzenia II era -10, III era -30, IV era 50, V era 70 a VI era 100 prowincji do zdobycia . A na filmie widać na początku ery 130 prowincji do zaliczenia aby zacząć erę wróżek Tyle ze niepotrzebnie się przestraszyłem bo te 130 to w sumie a tyle to każdy jest w stanie nabić . Mam nadzieję że policzy nam juz zdobyte
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No dobra, fajnie, że jest zapowiedź nowej rasy, a czy ktos może nam powiedzieć, kiedy orientacyjnie-mniej-więcej-w-przybliżeniu-prawdopodobnie-raczej-niekoniecznie-na-pewno-ale-jednak zobaczymy te wróżki w naszych wioseczkach?
 

Deleted User - 34008

Guest
@asun po tym co widzieliśmy w zapowiedzi, te 390 prowincji to może być mało. Bo na taką ilość manufaktur to pewnie z 15 ekspansji będzie potrzebnych.
Do tego zapowiada się zmiana częstotliwości wchodzenia do gry, skoro produkcja ma mieć zróżnicowany czas.
 

DeletedUser626

Guest
To prawda, że są prowincje wymagane do rozwoju drzewka, ale nie zostało jeszcze postanowione czy zostaną wartości z bety. :)
 

DeletedUser62

Guest
a ja Wam powiem, że zapowiada się baaardzo ciekawie ;) i chyba dość spora to będzie aktualizacja :p
Będziemy musieli przebudować miasta, pokombinować, może nawet poburzyć kilka budynków, a co tam ..... będzie wesoło i zabawnie,
wiec proszę, bardzo ładnie proszę: nie narzekajcie tylko na dzień dobry.

PS. Całuski dla Wszystkich, którzy wytrwali w tej grze :-***
 

DeletedUser

Guest
To prawda, z tego co się dopatrzyłem na filmie, to rzeczywiście możemy otrzymać sporą aktualizację i tak jak mówi @Defiance , w naszych miastach będzie się działo :) Przebudowa i jeszcze raz przebudowa :)

Ps. Dzięki @Defiance :D
 

Deleted User - 34008

Guest
Tak sobie kiedyś pomyślałem, że będzie niezły chaos u elfów jak nam obrócą znowu rezydencje :)
 

DeletedUser

Guest
Jak się pojawi taka aktualizacja jak mówicie to ja w tym samym dniu rezygnuję z tej gry. Nie mam zamiaru budować od nowa wszystkiego. Nie jestem Syzyfem :)
 

DeletedUser261

Guest
Witam ,mam pytanie czy portal będzie jeszcze potrzebny,czy mozna go juz wywalić ?
 

DeletedUser62

Guest
@mar-cin35 jak tylko na Becie ruszy to dam znac co z tym portalem :) sama jestem ciekawa czy wywalac czy trzymac, bo zapchalam go na full miedzia i granitem :)
@raventes83 - wejdzie wlasnie taka duza aktualka wiec albo zrezygnuj juz z gry albo przyszykuj sie psychicznie na bajzel w miescie :p
@Kusziel - to Elfy beda mialy kosmiczne wyzwanie z ta przebudowa, ale fajnie :)
 

DeletedUser363

Guest
Przynajmniej będzie można poklikać sobie trochę, byle tylko w przypadku odwrócenia nie sparaliżowało całej produkcji na dzień dobry. :p
 

DeletedUser

Guest
Trochę potrwa zanim się dokopiecie do Rezydencji i Manufaktur czy innych budynków :D
2WnWHHo.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser363

Guest
Ja to się jeszcze do krasnoludów nie dokopałem, chociaż nie mogę się doczekać rezydencji - nie dość, że (jak dla mnie) będą miały lepsze wymiary i kształt, to na dodatek wreszcie nie będę musiał poświęcać ekspansji na kolejne rezydencje z powodu braków w ludziach. :p
 
Do góry