• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne InnoGames TV - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
No cóż. Osobom daleko w rozwoju nie przydają się one. One ani nie potrzebują ogromu monet, ani wielu młotków, ani PW, których nie mają nawet jak wykorzystać, bo drzewko i tak mają pełne. I tak im wsyzstko zalega. Mogą jedynie wymieniać młotki i monety na towary, by nie walić po limitach.
 

Deleted User - 34008

Guest
Zapowiada się ciekawie. Patrząc na ilość surowców w portalu (podobna do wróżek) i zapowiedź o długim czasie budowy/produkcji, to można przypuszczać, że znów będzie potrzeba dla nowej rasy dużo wolnego miejsca.
 

DeletedUser964

Guest
Małe "udziwnienie" produkcji towarów orkowych było niemal pewne, choć nie jest to nic, z czym nie poradziłby sobie nawet średnio rozgarnięty szczeniak. Bardziej od budynków towarowych martwi mnie fakt zmiany rozmiarów rezydencji, co oznacza kompletną przebudową miasta od samych podstaw. No i wygląd tych budynków, przynajmniej u elfów, nie jest powalający.
 

DeletedUser79

Guest
W końcu na tym gra polega - nie wiem ile razy to już pisałem, ale przebudowa miasta to jeden z głównych celów gry i jeśli tego nie będzie to już kompletnie nic się nie będzie robić.
 

DeletedUser964

Guest
Mnie bardziej bawi rozbudowa miasta, niż szczypanie się z budynkami, które mają zupełnie przeciwne wymiary i nie ma miejsca na ich przestawienie. W przypadku FoE było to rozwiązane dużo lepiej, bo w nowej epoce zwyczajnie wywalało się stare budynki i stawiało nowe. Tutaj żal usunąć budynek na 19 poziomie, więc ta cała zabawa potrafi być strasznie irytująca. Tym bardziej, że odblokowanie nowego rozszerzenia wymaga ode mnie 9+ prowincji, z których każda odkrywa się przez ponad 53h.
 

Axatloc

Wędrowiec
wrześniowy odcinek nie podoba mi się wcale :( otóż dlatego gram na 2 serwerach bo jestem ciekaw i ludzi i elfów, teraz spokojnie mogę sobie odpuścić 1 serwer bo wychodzi na to że żadna różnica czy gra się elfami czy ludźmi, jednym słowem lipa, uważam że ludzie i elfy oraz rozgrywka nimi powinna być coraz bardziej różnicowana aby zachęcać graczy do poznania obu ras a tu mamy działania zupełnie odwrotnie, ogromne rozczarowanie no niestety
 

DeletedUser1222

Guest
Hej wszystkim. Mam pytanie, nie wiem czy pisze w dobrym dziale. Zrobiły mi sie badania terenów szkoleniowych Cerebrusow i bylam pewna ze skoro stawiam budynek do szkolenia ich oddzielnie to beda sie szkolic oddzielnie tymczasem jak dalam ich do szkolenia to od razu pokazaly sie w koszarach jako szkolone i zajely miejsce innym jednostkom przez 8 godzin :/ zastanawiam sie po co w ogole osobny budynek do szkolenia skoro mozna by bylo szkolic wszystkie jednostki lacznie z cerebrusami w koszarach tak samo jak to bylo w ludziach. Co o tym myslisciee?? pozdrawiam
 

DeletedUser964

Guest
@syaoran
Odpowiedź na Twoje pytanie jest dość prosta, dodatkowy budynek jest głównie po to, aby zająć miejsce w miastach graczy w ramach programu "macie za łatwo i nie potraficie grać". Dodam jeszcze, że z kolejnymi jednostkami jest podobnie i wcale nie zdziwię się, jak w kolejnych rozdziałach dostaniemy jeszcze parę takich budynków.

Edit
Ten żart świetnie się Wam udał :D
rmimo6.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1143

Guest
Najbardziej zabawne jest, że w zapowiedziach kolejnych odcinków InnoTV określacie tych dwoje prowadzących jako zabawny duet :)
 

Hassano

Łucznik
Po pierwsze ta kobieta wygląda gorzej niż nasza"elficzka" podczas ładowania gry.. Po drogie zabawi są o czym świadczy zdanie pokazane na screenie :D:D
"Wasze opinie są bardzo mile widziane" haaa takiego kabaretu dawno nie widziałem i dawno sie tak nie uśmiałem więc troche zabawni są.. Co do samego chyba "eventu" jak zwykle gucio dostaniemy a jak już widziałem ten wielki budynek do postawienia to aż mi sie słabo zrobiło :(:( jedyny plus z tych odcinkó to ta Pani prowadząca :) może ją wrzucimy na ekran startowy??? WASZE OPINIE MILE WIDZIANE :D:D:D:D:D
 

jakub357

Łucznik
Bardzo lubię te odcinki Innogames.
Oglądam zazwyczaj tylko fragment dotyczący Elvenaru i myślę, że ta parka która go prezentuje jest przesympatyczna!
Mówią oni bardzo wyraźnie po angielsku, więc pomimo, że jestem na średnim poziomie z tego języka, to spokojnie rozumiem wszystko ze słuchu.

A tak poza tym, to nowa rasa gościnna jest bardzo dopracowana i dobrze pomyślana :)
 

Christo

Rozbójnik
Bardzo lubię te odcinki Innogames.
Oglądam zazwyczaj tylko fragment dotyczący Elvenaru i myślę, że ta parka która go prezentuje jest przesympatyczna!
Mówią oni bardzo wyraźnie po angielsku, więc pomimo, że jestem na średnim poziomie z tego języka, to spokojnie rozumiem wszystko ze słuchu.

A tak poza tym, to nowa rasa gościnna jest bardzo dopracowana i dobrze pomyślana :)
Nie zmieniasz sobie napisy na PL w ustawieniach? :)
 

DeletedUser192

Guest
krotko:

tylko 2 expy w badaniach - jakas epoka z wieksza iloscia tychze by was nie zbawila, a graczy nakrecila pozytywnie...

nowy znikajacy z czasem surowiec... ludzie maja juz dosc tej zakichanej many, wiec dokladamy cos podobnego... genialne!

bonus do nasionek za posiadane antyczne cuda? ciekawe jak to na mnie wplynie bo ja nie mam i nie bede mial zadnego antycznego cudu :D z tego co widze na filmiku to nasionka produkuje TYLKO kupiec. czyzby szykowal sie dla mnie koniec gry? :D

pomysl z farmami (na kazdym poziomie produkuje cos innego) to wg mnie zadne (oprocz wizualnego) urozmaicenie.
 

DeletedUser629

Guest
@Fjuczers czyli co ? ... myślisz ze nowa epoka dobije resztę pozostałych graczy ? toż to grzybki Nas nie zabiły to Hobbit dobije hehe
jak to w powiedzeniu z bardzo znanej i lubianej niegdyś bajki ... " pożyjemy - zobaczymy " :)
ale ale musze to dopisać .... widzieliście ile ma diamencików :rolleyes:
Wydaje mi się, że będzie w tej epoce przede wszystkim ... inaczej
Ja już się nie mogę doczekać ... ale najpierw "wiosenne porządki" w Grodzie trzeba zrobić :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Czyżby sporo ludzi przestało grać?? Sądząc po ostatnim zdaniu "grajcie dalej" coś sie chyba musiało wydarzyć że zaczynają o tym gadać. W sumie mnie to nie dziwi znikające budynki itp.. dokąd ten świat zmierza..
 

DeletedUser626

Guest
Właściwie to od pierwszego odcinka IG TV gdzie pojawił się Elvenar, to jest tradycyjne powiedzonko Timona na pożegnanie. :)
 
Do góry