• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne InnoGames TV - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Osoby chcące podzielić się swoją opinią na temat InnoGames TV zapraszamy do umieszczania swoich komentarzy w tym temacie. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13

Guest
Korona z szablonu jest bardzo malutka... Z pewnością nie ma wymiarów tej z filmiku :(
 

DeletedUser14

Guest
Chyba można odtworzyć tą koronę wedle własnego uznania tak, aby pasowała? :p
 

DeletedUser13

Guest
Co masz na myśli pisząc "odtworzyć"? Zrobić własnoręcznie (z malowaniem)? I nie kumam do końca tego zdania "Chcesz pojechać na gamescom ale jeszcze nie zdążyłeś wziąć udział w konkursie?"
 

DeletedUser14

Guest
Odtworzyć, czyli w miarę podobnie wyciąć taką koronę z kolorowego papieru, kartonu czy czegokolwiek, byleby jak najbardziej przypominała koronę z filmiku :p
 

DeletedUser13

Guest
w takim razie podziękuję...
Aha - co najważniejsze - NIE MA TERMINU podsyłania takowych prac, a to chyba jednak obligatoryjne...
 

DeletedUser14

Guest
Czy można poznać ostateczną datę przesyłania prac? :p I odpowiedź, czy koronę można wykonać własnoręcznie? :p
 

DeletedUser13

Guest
Ty już jedną wykonałeś :confused:
Podzielę się z resztą Twoim dziełem :D
Tvla2t4.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Bo nigdzie jej nie ma, wstyd się przyznać ale chyba zapomnieli, może na stronie inno są jakieś szczegóły, poszukam.
 

DeletedUser14

Guest
Ja już szukałem w newsie na ich stronie i tam też nie ma, jest tylko instrukcja odnośnie wykonania maski :p
 

DeletedUser

Guest
Według wszystkich znaków na niebie i ziemi wygląda na to, że do końca miesiąca. Wyniki ogłoszone zostaną w lipcowym odcinku InnoGames TV. Nie ma nigdzie sprecyzowanej daty.
 

DeletedUser14

Guest
Tylko że jeszcze muszą zebrać prace i wybrać, nagrać filmik i zaprezentować, to strzelałbym, że nie do końca miesiąca tj. 30, ale tak na kilka dni przed końcem, co już sprawia problemy... :/
 

DeletedUser

Guest
Proszę nie wysyłać już swoich prac. Wyniki w kolejnym odcinku InnoGamesTV.
 
Do góry