• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne InnoGames TV - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13

Guest
Rozumiem, że termin minął w dniu dzisiejszym...? :)

Wyłapałem parę nieścisłości, więc prosiłbym o wyprowadzenie mnie z błędu...
Reynevan, 4. Cze 2015
Drodzy Ludzie i Elfy!
W czerwcowym odcinku InnoGames TV, prowadząca program, Diana ogłasza start nowej gry Elvenar oraz możliwość wygrania dwóch biletów na targi gier- Gamescom 2015. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba zrobić sobie zdjęcie w koronie Elvenaru i przesłać je mailem na adres tv@innogames.com"

Shchoopac, 4. Cze 2015
(...) NIE MA TERMINU podsyłania takowych prac, a to chyba jednak obligatoryjne...

Avilon 5. Cze 2015
Bo nigdzie jej nie ma, wstyd się przyznać ale chyba zapomnieli, może na stronie inno są jakieś szczegóły, poszukam.

Avilon 5. Cze 2015
Według wszystkich znaków na niebie i ziemi wygląda na to, że do końca miesiąca. Wyniki ogłoszone zostaną w lipcowym odcinku InnoGames TV. Nie ma nigdzie sprecyzowanej daty.

Shchoopac, 5. Cze 2015
Czy jest to oficjalna odpowiedź ?

Avilon 5. Cze 2015
Jak tylko będzie jakaś konkretna data to na 100% się tu pojawi.

(nie pojawiła się)

Reynevan 25. Czer 2015
Proszę nie wysyłać już swoich prac. Wyniki w kolejnym odcinku InnoGamesTV.

No więc teraz o co mi się rozchodzi. Konkurs wystartował 4 czerwca. W dyskusji padło hasło, że terminem podsyłania prac jest koniec miesiąca a wyniki ogłoszone będą w lipcowym odcinku IGTV. Przez 20 dni nie pojawiła się 100% data zakończenia. 25 czerwca trafia info o zamknięciu konkursu (tak wnioskuję) a wyniki mają się pojawić w kolejnym (czerwcowym) odcinku IGTV, do którego został przygotowany materiał kilka dni wstecz...
Proszę o odpowiedź na podstawie powyższych informacji co i jak, bo zgłupiałem... :cool:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Z powodu dużej ilości nadesłanych prac, organizatorzy zdecydowali o wcześniejszym zamknięciu konkursu.
 

DeletedUser14

Guest
Ale się ludzie rzucili, aż tyle prac, że konkurs trzeba było wcześniej zamknąć :eek:
 

DeletedUser14

Guest
Mi się wydaje, że trochę wcześniej niż post Reynevana, ale w tym samym dniu, czyli 25... nie mogliby zwlekać z taką informacją...
 

DeletedUser13

Guest
Noooom. Czyli moja praca poszła się ......
Ściema roku - przepełnienie prac. Konkurs już dawno został zakończony, tylko przepływ informacji kuleje... :mad::mad::mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13

Guest
Nowy odcinek IGTV... A w opisie... "Diana ogłosi też zwycięzcę naszego gamescomowego konkursu z zeszłego miesiąca."
Nie no, nie mam słów :D :D
 

DeletedUser9

Guest
Szczupak:
Diana ogłosi też zwycięzcę naszego gamescomowego konkursu z zeszłego miesiąca.
"Z zeszlego miesiaca", sprawdzalem, w maju nie bylo zadnego konkursu, ale za to 4 czerwca - 23dni temu(od DZIS nie dnia zakonczenia), wiec jak sie nie uprzec nawet przy 28dniach na miesiac - nie minelo tyle.
W temacie konkursu nawet brak informacji o miesiacu a raczej 23dniowym konkursie.

;);)
 

DeletedUser14

Guest
Za 4 dni będzie, że z zeszłego miesiąca i po problemie :rolleyes:
 

DeletedUser9

Guest
Okej Hikari, to wyobraz sobie ze masz 2 miesiace wakacji ale do szkoly wracasz 23 sierpnia - no bo wiesz, miesiąc no nie :)
 

DeletedUser13

Guest
Tak jak pisze Hikari. A za tydzień nikt już nie będzie pamiętał w ogóle o zadnym konkursie, więc nie ma co drążyć... Zresztą poprzewijaj wzwyż, poczytaj wyciągnij wnioski..:cool:
 

DeletedUser14

Guest
Konkurs to nie szkoła :p

Ale może faktycznie, źle napisane, powinno być "niedawno zakończonego konkursu" czy jakoś tak :p

Poza tym to dziwne - w czwartek zakończenie, bo nadmiar prac, a wczoraj filmik... więc konkurs już na bank zakończył się przed czwartkiem :eek:

images
 

DeletedUser9

Guest
Wyciagnałem po prostu tak jak inni nie lubie brak precyzyjnego okreslania sie ;)

Hikari wiem, ale przyklad mysle trafny, jasno mowi co zostalo uczynione :)
 

DeletedUser14

Guest
Dobrze, że odcinek nie pojawił się w środę, a w czwartek post o zakończeniu, bo wtedy było... niesprawiedliwie :confused:
 

DeletedUser9

Guest
Jak to niesprawiedliwie? Wszystko jest sprawiedliwe dopoki dotyczy zwyklego gracza :confused::confused::confused:
 

DeletedUser13

Guest
Myślę, że nie zrobiłoby to żadnej różnicy do obecnej sytuacji :)
 

DeletedUser9

Guest
Zapewne tak.

Ale najbardziej mnie w tym filmiku denerwuje....ta liczba "25"....ciekawe kiedy pojawi sie wiecej informacji na ten temat....
 

DeletedUser14

Guest
Znaczy 25 członków? Może to tylko taki początkowy pakiet, do prezentacji, a w praktyce wyjdzie 60? 70? :p
 

DeletedUser13

Guest
Szukasz daty...? Kiedyś tez do czegoś szukałem... Życzę Ci powodzenia :)
 
Do góry