• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ważne InnoGames TV - dyskusja

  • Rozpoczynający wątek Reynevan
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9

Guest
No wiesz...teraz to mozemy tylko gdybac....Mam jednak szczera nadzieje ze bedzie cos w stylu upgradowania gildii itd

images
 

DeletedUser14

Guest
A nawet jak nie będzie, to i tak zaproponujemy w pomysłach :p Może akurat będzie można ulepszać za te Relikty, które nie są nam potrzebne? :p
 

DeletedUser14

Guest
Na pewno będzie, 25 to zdecydowanie za mało... może po prostu chcieli nas postraszyć :p
 

DeletedUser9

Guest
To im zart nie wyszedl :p

Ale gdyby zrobili to na zasadzie upgradowania poziomu gildii to wtedy mi sie pomysl podoba, ciekawe tylko czy w takiej sytuacji to jedyny profit upgradów?
 

DeletedUser13

Guest
No cóż... Cenzura przyszła i tu. Wiecie jak jest - licznik off = mniej postów = mniej niewygodnych treści (ale to tylko takie moje gdybanie, bo przecież nie widziałem ani jednej niewygodnej treści...)
 

DeletedUser14

Guest
Oby coś wymyślili... Chociaż po Bractwach mogą zająć się czatem, więc o rozszerzeniach będziemy mogli pomarzyć..
 

DeletedUser13

Guest
Ogólnie nazwa "Bractwo" mi się podoba :) Tyle, że wiadomości w nim już mniej. Chat byłby wskazany:/

images
 

DeletedUser14

Guest
Chwała napisom w odcinku za taką nazwę, Gildie są przejedzone :confused:
Wiadomości jak normalna skrzynka, chociaż trochę mało czytelna będzie... :/
 

DeletedUser9

Guest
Powiedzieli ze czat tez wkrótce się pojawi, tylko pytanie co oznacza "wkrótce" :D Ale zgadzam się, system zwykłej poczty jest do niczego bo nie da się tak normalnie podyskutować i omówić wszelkich ważnych spraw. No ale co poradzić, na chwile obecną tak będziemy musieli sobie radzić ;)
 

DeletedUser95

Guest
Podsumowanie nie jest dziwne,po prostu po otwarciu puszki z"niespodzianka"(antyczne cuda) po pomieszczeniu rozszedl sie potworny smrod ,kamerzysta zemdlal a dewsom zebralo sie na wymioty i musieli zakonczyc w 5 sekund,wiec podsumowanie bylo krotkie...
 

Deleted User - 34008

Guest
No i wreszcie jakaś większa współpraca graczy. Chociaż jeśli ma to być współpraca sąsiedzka, to mam nadzieję, że najpierw zajmą się "sąsiedzkimi pustyniami".
Pokazane projekty budynków nowej rasy bardzo mi się podobają :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Skoro kwiaty to już wiadomo o co biega. A niby kto wiąże się z roślinami i kwiatami z postaci magicznych lepiej niż wróżki? Zwłaszcza, że z nowości mają być wprowadzone zaklęcia, a nowe jednostki to nic innego niż upgrade Czarodziejek i Kapłanów. Ale prawidłowy fakt poruszyłeś... Dopóki nie poprawią sąsiadów, to jakakolwiek mowa o dopakowaniu pomocy sąsiedzkiej jest po prostu kpiną z graczy w chwili gdy zamiast ich przemieszczać w miejsca już zaludnione są otwierane nowe serwery, na co już dość głośne sprzeciwy się podnoszą z wielu serwerów konkretnych narodowości. Przecież to jest ewidentny skok na kasę. Bo po co pomagać graczom na starych serwerach? Niech wysupłają jeszcze więcej kasy na diamenty, ale już na kolejnych serwerach, bo na starych już i tak wiele z nich nie wyciągniemy, a na nowych można kolejny raz skasować ich za to samo. Bo przecież kolejny raz trzeba kasę wydać na robotników czy ekspansje. Mi się takie zagrywki po prostu nie podobają.
 

DeletedUser261

Guest
A ja mam nadzieję że zabawa z sąsiadami to nic innego jak napadanie i plądrowanie obym się nie mylił ;) a jak wprowadzą kiedyś BVB to będę siedział przed kompem z taką miną :D
 

DeletedUser261

Guest
hallo obsługa !!!! żyjecie ? ten odcinek Inno TV na FoE był już 31.12.2015 r,macie zacyk :)
 
Do góry