• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Duplikat Inwentarz / Schowek

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2589
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser2589

Guest
Uważam, że utworzenie tak zwanego schowka byłoby korzystne... żeby w miastach panował ład i skład i było brak chaosu... np. jeśli trzeba rozbudowywać budynki, które powiększają się następuje brak placu i albo trzeba przesuwać je tam gdzie i tak nie są połączone z drogą i stoją sobie bezużyteczne na ten czas (przykład - rezydencje) albo trzeba czekać x czasu aż do zdobycia ekspansji, drugie to ścieżka - ciężko wśród budynków zobaczyć czy wszędzie jest taka sama (jeśli stawia się nową ścieżkę) często jest z tym masło maślane, trzecie to kupiec czy posąg smoka jest potrzebny na placu i tak w większości pewnie gracze klikają na ikonę wagi, tym bardziej że kupca i tak często trzeba przenosić żeby dopasować inne budynki. Jeśli chodzi o budynki kulturowe myślę że inwentarz nie jest potrzebny, bo trzeba je motywować a np. rezydencje - nie stoją na polu to automatycznie nie ma z nich zysku tak samo z warsztatami, itp. Sądzę, że dzięki temu, miasta wyglądały by przejrzyściej i każdy mógłby ułożyć jak chce a nie jak musi bo tak wypada z układu.
 

DeletedUser1921

Guest
Fajny pomysł :) Ja bym wywalił kupca lub smoka i tak korzystamy z wagi :) By się zwolniło miejsce. Wtedy inwentarz byłby przydatny. Bym dołożył obrót budynku o 360 stopni ułatwiło by to wstawianie budynku np.: Pionowo lub poziomo. Ale pomysł fajny. Stwórz ankietę i wypunktuj jak to by wyglądało.
 

Miroslaw78

Zwiadowca
... Bym dołożył obrót budynku o 360 stopni ułatwiło by to wstawianie budynku np.: Pionowo lub poziomo...

Obawiam się że przy takim obrocie budynku powróciłbyś do punktu wyjścia... :D myślę że celowo jest to tak pomyślane by grę utrudnić... a nie ułatwiać... ( zawsze możesz dokupić diamentową ekspansję...) ,
mnie osobiście to nie potrzebne... bez "schodów" gra by się szybciej znudziła... ;).
 

DeletedUser629

Guest
hej, już był pomysł "magazynu" i został odrzucony ... więc nic nie wskóracie w tym temacie ...
kupca nie wolno wywalić ... to przecież Nasz "targ" ... i od epoki Niziołków daje ziarenka potrzebne do rozbudowy Grodu :)
z obracaniem już Dragomira pisała, że to są budynki bez "tylnej" grafiki więc obrót nim jest niemożliwy ...
co do reszty zgadzam się z @Miroslaw78
 
Status
Zamknięty.
Do góry