• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

jak to elwenar oszukuje graczy [kopalnie zlota]

Status
Zamknięty.

tomquz1

Wędrowiec
dzień dobry ,historia z gry wzięta, temat jak wyżej . Jak elwenar oszukuje graczy którzy na ich grze spędzają po kilka godzin dziennie .Oszustwo dotyczy pomocy sąsiedzkiej , normalnie za pomoc dostaje 13200 monet i 1320 zasobów .Ale gdy z pomocy korzysta sie częsciej niż co drugi dzień elwenar zakłada blokadę na miastach odkrytych , jak ? Mianowicie nie ma mozliwości kliknąć i wejść w miasto celem udzielenia pomocy sąsiedzkiej za kwotę wymienioną wyżej , natomiast na mieście jest znaczek z monetą , ale kliknięcie jej powoduje zarobek w wysokości 6600 monet bez zasobów , straty dla mnie jako gracza duże , znaczki te pojawiały sie już wcześniej ale kilka dni temu elwenarzy przeszli samych siebie ,od kilku dni te znaczki pojawiają sie na około 90% miast , To zwykłe oszustwo , i odbieranie chęci do spędzania czasu przy tej grze , gram na dwoch światach po kilka godzin ,spędzam tyle samo czasu na obu światach i na obu mam to samo , z pomocą sąsiedzką , aaaa apropo motywacji graczy spędzających godziny na ich grze , mój brat pogrywa w elwenar co drugi, trzeci dzień ze względu na charakter pracy , latem zrobił sobie kilkunastodniową przerwę od gry , i proszę , dostał email od supportu z elwenaru że jak wroci do gry to dadzą mu 250 diamentów . Gratuluję podejścia do stałych graczy , nie dość że nic z tego nie mają to jeszcze wręcz im zabieracie , Jak mam odkrytych kilkadziesiąt miast a większość z nich jest zablokowana przez was to straty dla mnie jako gracza są ogromne . dziękuję za błędy przepraszam do piszę i gram z telefonu , palce grube a klawiaturka mała pozdrawiam ,moja propozycja , dla graczy którzy zbyt często korzystaja z pomocy sąsiedzkiej tak jak ja , banować konta na kilka godzin / dni .
 

DeletedUser80

Guest
Zanim zaczniesz wyzywać kogoś od oszustów dowiedz się co oznaczają monety na miastach.
Tak naprawdę to nie są miasta tylko puste pola po graczach których miasta wygasły.
Dlatego nie możesz wejść do miasta bo go po prostu nie ma.
A monety są formą rekompensaty za brak możliwości motywacji normalnego gracza.
 

DeletedUser626

Guest
Dokładnie to co napisał @PanGry
Od siebie dodam, że zasoby nie są nagrodą tylko za Twoje regularne kliknięcia, ale nagrodą za odwzajemnienie pomocy sąsiedzkiej, czyli dostajesz je tylko u Graczy, którzy odwiedzili Ciebie i jeśli robicie to codziennie, to oboje codziennie dostajecie zasoby. Jeśli Twój sąsiad przestanie Cię odwiedzać, otrzymasz tylko monety.

Znaczków jest więcej, bo usprawniany jest proces kasacji kont nieaktywnych, a to oznacza, że więcej martwych miast znika z mapy. Nowy system nie jest jeszcze ukończony, ale efekty jak najbardziej widać i powinieneś się cieszyć, bo na miejsce tych kopalni złota mogą teraz wejść aktywni Gracze, a wcześniej otaczały Cię martwe miasta.

W związku z powyższym, temat zamykam i przenoszę do pomocnej dłoni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry